Potrzebujesz taniego, łatwego do przebrania kostiumu na Halloween w ostatniej chwili? Jeśli jesteś kimś takim jak ja, Halloween zakradło się na ciebie. Nagle jest koniec października (co!) I czeka cię perspektywa udania się na imprezę Halloween w ten weekend bez kostiumu, albo osiedlenie się w czymś naprawdę kiepskim. Podczas gdy doceniam urok przeszłości Ye Olde Bedsheet Ghost tak samo jak kolejną dziewczynę z kostiumami, nasz zespół ma dla ciebie nowe pomysły.

Czy możemy zaproponować szybką wycieczkę do sklepu spożywczego w drodze na imprezę? Kiedy będziesz zbierać piwo lub butelkę wina, weź zapasy na jeden z tych kostiumów na Halloween w ostatniej chwili..

Last-Minute Halloween Costumes: Obejrzyj wideo

(Źródło zdjęcia: Gina Eykemans)

Chip na ramieniu

Zacznijmy od czegoś naprawdę łatwego, dobrze? Czy musimy to przeliterować? Frytki + ramię. Może mała taśma klejąca, która je trzyma. Stań przy miskach ponczów, wyglądając na zrzędliwego przez cały wieczór.

(Źródło zdjęcia: Gina Eykemans)

Tymianek Capsule

Gałązka tymianku, worek z lejka i słodka nuta, aby nie otwierać się do jakiejś odległej przyszłości, a ty masz kostium.

(Źródło zdjęcia: Gina Eykemans)

John Lemon

Jeśli nie masz odpowiednich okularów, aby podszyć się pod tego boga rocka, podnieś parę tanich okularów przeciwsłonecznych i wybij te odcienie. Lemonheads i sznur cytryn dopełniają kalambury.

(Źródło zdjęcia: Gina Eykemans)

Batman i Reuben

Jeśli Twój sklep spożywczy (lub apteka) jest podobny do mojego, w wieczory Halloween wisi wszędzie rabatowe kostiumy dla dzieci. Złap się za maskę Batmana i huśtawka przy delikatesach dla jego wiernego pomocnika.

(Źródło zdjęcia: Gina Eykemans)

Zachęć miętę

Widzisz, masz to! ty mogą Zrób to. Wystarczy gałązka mięty (lub wystarczająco dużo, by wydać się jak ułaskawienie partii) i małą plakietkę z nazwiskiem.

(Źródło zdjęcia: Gina Eykemans)

Boozehound

OK, jest tu trochę więcej prepu, więc weź sekcję makijażu i zrób najlepszą próbę słodkiej twarzy twojego pupila. Dzbanek jabłecznika przebrany za bimber i gotowe.

(Źródło zdjęcia: Gina Eykemans)

Regał na przyprawy

Po prostu nie mogliśmy się oprzeć. Chwyć tani stanik ze stojaka na zakupy w sklepie spożywczym i napełnij go kminkiem, cynamonem i innymi smakołykami. Punkty bonusowe, jeśli zrobisz z tym wszystkim chili (sans bra).

Wesołego Halloween, od nas do Ciebie – możesz mieć wieczór wypełniony pełnowymiarowymi Snickersami i kalamburami.

Kredyty

  • Pomysły na kostiumy: Sarah Rae Smith & Gina Eykemans
  • Fotografia: Gina Eykemans
  • Męski model: Peter Eykemans