(Image credit: Taste and Tell)

Podczas gdy Facebook może pomyśleć, że najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić z całym arbuzem, jest to, ile czasu zajmuje eksplozja, Pinterest ma na myśli mniej niebezpieczne i bardziej jadalne pomysły. Tak więc, gdy pojawia się chęć zjedzenia ulubionego owocu letniego, zaufaj Pinterestowi i wypróbuj kilka z tych łatwych przepisów i zabawnych samouczków.

(Źródło grafiki: Spryskaj wypieki)

1. Świeże ciasto arbuzowe z posypanych pieczeń

To najbardziej podstępny letni tort, jaki kiedykolwiek istniał. Może wyglądać jak “prawdziwe” ciasto na zewnątrz, ale w środku jest czysty arbuz. Twoi przyjaciele nie mogą być na ciebie źli za to, ponieważ arbuz jest tak pyszny.

(Źródło zdjęcia: White on Rice Couple)

2. Arbuz Mojito z White on Rice Couple

Najbardziej imponujący napój letni może zawierać jeden duży arbuz i mikser ręczny. Ta ilość piany zawiera rum, sok z limonki i miętę.

(Image credit: Skinny Taste)

3. Watermelon Feta i Balsamic “Pizze” od Skinny Taste

Kiedy jest za gorąco, aby zjeść prawdziwą pizzę (sapać!), Arbuz oszczędza dzień. Pokrój grubsze plasterki arbuza na rundy i przykryj je balsamicznie, fetą i miętą.

(Image credit: Foodie Crush)

4. Sałatka z ogórka i arbuza z Foodie Crush

Najładniejsza letnia sałatka zawsze zawiera krążki arbuza. Są łatwe do wykonania – wystarczy łyżka do lodów.

(Image credit: Cooking Classy)

5. Popsicles z arbuza od Cooking Classy

Czerwoną częścią tego Popsicle jest świeży arbuz zmieszany z cytryną oraz cukrem i kawałkami czekolady. Czy potrafisz odgadnąć, czym są zielone i białe części?

(Źródło zdjęcia: Maebells)

6. Watermelon Limeade from Maebells

Istnieje mnóstwo koktajli arbuza, które wymagają zbyt wielu składników. Ten wymaga tylko dwóch (arbuza i limonady), lub trzech, jeśli chcesz, żeby było duszno.

(Image credit: The Little Epicurean)

7. Arbuz Tequila wyskakuje z The Little Epicurean

Domowe popsicles wykonane z arbuza i tequili prawie brzmią zbyt dobrze, aby mogły być prawdziwe. Odważę się służyć im z małą solą kamienną i wapnem.

(Image credit: Coconut Lime Watermelon Slushie)

8. Coconut Lime Watermelon Slushie od Minimalist Baker

Zmień połowę małego arbuza w miskę smoothie! Ten jest wypełniony arbuzem, mlekiem kokosowym, limonką i miodem. Super proste i orzeźwiające – tak, jak powinno się cieszyć z arbuza.

(Image credit: Cook Nourish Bliss)

9. Kremowy kokosowy koktajl z arbuza od Cook Nourish Bliss

Jeśli smoothie po prostu tego nie zrobi tego lata, Pinterest ma dla Ciebie inny pomysł. Zamień swój arbuz w pełnowymiarowy koktajl mleczny z mlekiem kokosowym, płatkami kokosowymi, syropem klonowym i ekstraktem z wanilii.

(Image credit: Cook the Story)

10. Łatwe mrożone popsicles z arbuza od Cook the Story

Wszystko, czego potrzebujesz, aby te łatwe Popsicles to plasterki arbuza i kije Popsicle. Tak, to naprawdę takie proste.

(Źródło: Pure Wow)

11. Jednoskładnikowy Sorbet z arbuza od Pure Wow

Jedynym składnikiem, którego potrzebujesz do tego sorbetu – tak, zgadłeś – jest arbuz. W rzeczywistości jest to trochę podobne do lodów bananowych, w których zamrażasz owoce, a następnie przecier.

(Image credit: Domestically Błogi)

12. Skóra z owoców arbuza z rozkoszy w domu

Potrzebujesz tylko dwóch składników, aby zrobić tę przepysznie wyglądającą skórkę owocową. To byłaby świetna przekąska w południe, jeśli tak powiem.

(Źródło grafiki: BuzzFeed)

13. Strzały arbuza Jell-O z BuzzFeed

Nie możesz narzekać na Pinterest, by nie uwzględniać strzałów Jell-O. Ten świetny samouczek od Buzzfeed przerywa cały proces, jeśli jesteś zdenerwowany próbując go w domu.

(Image credit: Taste and Tell)

14. Watermelon Ice from Taste and Tell

Dlaczego miałbyś używać zwykłych kostek lodu, gdy istnieją kostki lodu arbuzowego??

(Źródło: She Knows)

15. Arbuz “Grill” z owocowymi kebabami od She Knows

Pinterest jest pełen sposobów na ukształtowanie arbuza, aby wyglądał jak coś innego. Moim ulubionym przykładem tego jest grill z arbuza. W tych kebabach owocowych jest coś, co czyni mnie absurdalnie szczęśliwym.