Costco jest latarnią nadziei podczas lata wypełnioną walkami wodnymi w okolicy (wymagane pop-walki Popsicles) i grille na podwórku. Żaden inny sklep nie pomoże ci zaplanować większej ilości przekąsek na obozach letnich i bardziej ekonomicznie niż tłumaczy kupujących w dużych sklepach. (Co więcej, Costco zdaje się go miażdżyć, jeśli chodzi o klimatyzację w sklepie!)

Chociaż nie każdy może używać masowej ilości balonów wodnych lub 11-osobowej dmuchanej tratwy od Costco, przynajmniej raz tego lata wszyscy będziemy musieli szybko nakarmić tłum kucharza.

Oto trzy z moich ulubionych skrótów z grilla od Costco, plus dwa inne najlepsze dania na grill.

(Źródło zdjęcia: Meghan Splawn)

1. Paszteciki z burgerów

Bądźmy szczerzy – ciężko jest znaleźć gotowych hamburgerów, które naprawdę dobrze się gotują. (Większość jest po prostu mdła i sucha!) Rzeźnicy z Costco mielą wszystko w domu i kształtują te wstępnie uformowane placki z otworem w środku, aby gotować całkowicie bez garbu w środku. Chwyć bułeczki z piekarni i trochę pokrojonego sera, a otrzymasz wszystkie składniki niemal natychmiastowego burgera.

(Źródło zdjęcia: Meghan Splawn)

2. Żebra

Byłem niesamowicie podekscytowany, gdy znalazłem te przetarte i gotowe do palenia lub grillowania żeber w stylu St. Louis w Costco. Mieszanie suchego trzeć o żebra i pozwalając im usiąść na dzień lub dłużej z tą solą i te przyprawy tworzy tonę smaku. Niestety, prawie nigdy nie mam czasu, aby to zrobić, zanim pojawi się pożądanie żeber. Te żebra eliminują potrzebę planowania i przygotowywania.

Czytaj więcej: Jaka jest różnica między żebrami i żebrami dziecka?

(Źródło zdjęcia: Meghan Splawn)

3. Veggie Burgers

My Fantasy Self zawsze ma w lodówce domowe burgery z warzywami, gotowe, gdy moi wegetariańscy przyjaciele przychodzą na kolację, ale moje prawdziwe Self-Life samo zapada na mrożone wege burgery z Costco. Ta marka Dr. Praeger to ta, którą sprawdziliśmy i którą pokochaliśmy w naszym teście smaku wegetariańskiego burgera.

Więcej o Veggie Burgers

  • Test smaku mrożonego Veggie Burger
  • Najlepszy w historii Veggie Burger

(Źródło zdjęcia: Meghan Splawn)

2 inne Grilling Essentials Uwielbiam od Costco

Trzeźwy tyłek Bad Byrona

Trzeba przyznać, że pocieranie jest przeznaczone dla niedopałków udających się do palacza, ale jest też niesamowite na polędwiczkach wieprzowych, grillowanych piersiach z kurczaka i pieczarkach z grilla.

(Źródło zdjęcia: Meghan Splawn)

Cedrowe deski

Costco ma najtańsze pakiety desek cedrowych, które znalazłem w dowolnym miejscu. Są niedrogie bez utraty jakości. Nie zapomnij zmoczyć je przed grillowaniem!

Czytaj więcej: Jak grillować łososia na desce cedrowej

Co kupujesz od Costco o tej porze roku, aby Twoje przysmaki przydomowe były jeszcze łatwiejsze i smaczniejsze?