W wywiadzie dla Bon Appétit, krótko po jego 40. urodzinach, Neil Patrick Harris mówił o degustacji menu, ożenku z klasycznie wyszkolonym szefem kuchni io tym, jak jego dieta w końcu zmieniła się na lepsze. “W wieku 20 lat jadłem głównie burritos i nachos, z okazjonalnym burgerem”, powiedział, zanim rozmowa przeszła na 595 obiadów w Masa, najdroższej restauracji w Stanach Zjednoczonych..

Z całym szacunkiem dla doktora Howsera, M.D., mam około 30 lat i głównie jem burritos i nachos, z dużą ilością burgerów. I nie lubię się przechwalać, ale zapłaciłem ponad 5,95 $ za Cheesy Chili i Totz Burrito na stacji benzynowej w Sheetz. I to jedna z domowych specjalności, Neil!

Spójrz, uwielbiam burritos: burritos restauracyjne, burritos z fast foodami, burrito z buraków jadalnych, burritos na stacji benzynowej, a nawet na pół zjedzone burritos, które ktoś może ci podać, kiedy idziesz chodnikiem (to na prawdę przydarzyło mi się! ).

W każdym razie, kiedy Kitchn poprosił mnie, abym polecił jedne z najlepszych zamrożonych burritos, byłem zachwycony, ponieważ jest to dzieło, nad którym pracowałem nieoficjalnie od czasów studenckich..

Poleciłem burrito (lub rodzinę burritos) dla każdej z kilku kategorii. Ponadto, potwierdzę, że zrobiłem to wszystko w kuchence mikrofalowej, mimo że większość z nich ma również konwencjonalne kierunki podawania, wraz z kilkoma czasami gotowania. Prawie godzinę na burrito marki Red? Stary, mógłbym pojechać do Chipotle, zjeść posiłek, wracać do domu, wracać do Chipotle, zjeść kolejny posiłek i wracać do domu w tym czasie. Zróbmy to.

(Image credit: Target)

Kiedy nadejdzie pora śniadania

Jestem wielkim fanem Evol’s opcje śniadaniowe, szczególnie Pikantny nieutwardzony boczek, jajko, pieczone ziemniaki, jalapeno i cheddar wersja. Kombinacja salsy z jajkami i pomidorami jest zawsze satysfakcjonująca, a jalapeños dają wystarczająco dużo kopa. Dodatkowo jajka te są wolne od klatek, wieprzowina jest wolna od antybiotyków i ma 12 gramów białka. Evol’s Lean & Fit Chicken Kiełbasa jabłkowa, jajko, wędzona gouda, karmelizowana cebula i pieczone ziemniaki jest również najwyższej półki. (Uwaga: uwielbiam Evol na śniadanie, ale jego inne opcje burrito nie mogą być mdłe, tak jak wypełniły miękką tortillę wiórkami ołówkowymi).

(Image credit: Jet)

Kiedy potrzebujesz opcji wegetariańskiej

Jeśli myślałeś “To musi być Amy”, masz rację – jest Amy’s. Chyba zjadłem każdy burrito, który robi Amy, i nigdy się nie zawiodłem. Oprócz tego, że są wegetarianami na pokładzie, niektóre z burritos firmy są również bezglutenowe i / lub nie nabiału. Spróbuj Ser Cheddar, fasola i ryż Burrito. I wszystkie inne.

(Image credit: Walmart)

Kiedy jesteś bezglutenowy

Tak, Amy ma dobre opcje bezglutenowe, ale muszę się z tym pogodzić Glutenfreeda dla tego. Podczas gdy wszystkie ich burritos są bezglutenowe, moimi ulubionymi są Kurczak i ser, Wołowina i ziemniak, i po prostu prosto Shredded Beef. (Także paczka mówi Poulet et Fromage, więc możesz przestać wysyłać mi te przypomnienia, Duolingo JE SUIS BILINGUE).

(Image credit: Instacart)

Kiedy nie masz ochoty jechać na Chipotle

Idź po Red’s całkowicie naturalne burrito, inna marka, która tak naprawdę nie ma żadnych niewypałów. Podobnie jak Amy i Evol, firma Red’s angażuje się w wysokiej jakości składniki (jaja bez klatek i mięso bez antybiotyków) i, jak te marki, pokazuje. Wyglądają po prostu dobrze, jakbyś sam je zrobił (i mam na myśli ciebie, nie mnie.) Jest powód, dla którego jem zamrożone burritos). Jestem stronniczy wobec Chicken Chorizo ​​Egg & Cheese. A moja lokalna Whole Foods wydaje się być zawsze wyprzedana Duszony kurczak różnorodność – nie bez powodu.

(Image credit: Target)

Kiedy chcesz czegoś więcej Taco Bell-y

Jedyny wybór to klasyk Red Hot Beef Burrito Tiny. Byłem naprawdę zaskoczony, że Fooducate daje Tinie ocenę B- jeśli chodzi o jej odżywianie, ponieważ smakuje tak, jak powinno być absolutnie okropne dla ciebie. I przez to, mam na myśli, że TE BURRITOS SĄ PYSZNE. (Mówiąc z doświadczenia: jeśli zdarzy ci się znaleźć sklep spożywczy, który je sprzedaje, a sklep spożywczy ma mikrofalówkę, nie jedz go w samochodzie, chyba że chcesz, aby Twoi przyjaciele pytali “Co tu robiłeś? “przez kolejne sześć miesięcy.)

(Image credit: Jet)

Kiedy potrzebujesz zapasów

The El Monterey Beef & Bean Burrito jest nie do powstrzymania – i jest powód, dla którego jego opakowanie mówi, że jest to “Burrito w Ameryce Nr 1”. Zgaduję, że El Monterey wygrał głosowanie wyborcze I głosowanie powszechne, głównie dlatego, że można kupić osiem z nich za około 4 dolary. (Poza tym jakiś szaleniec z Reddit zrobił z nich sous-vide-styl i przysiągł, że są najlepszymi zamrożonymi burrito, jakie kiedykolwiek jadł).

Twój ruch, Neil Patrick Harris.

Czy masz ulubione zamrożone burrito, którego nie ma na tej liście? Czy zgadzasz się z tymi rankingami? Porozmawiaj w komentarzach poniżej!