Moja powolna kuchenka to kuchenna kuchnia, która najczęściej jest używana w pracowitych tygodniach i podczas przygotowywania posiłków na weekend. Jest także bardzo przydatny przy przygotowywaniu świątecznego posiłku, aw ten weekend znacznie ułatwi gotowanie wielkanocnego posiłku.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz brunch, potrzebujesz prostego sposobu na przyrządzenie szynki, czy chcesz uzyskać pomoc w przygotowywaniu bochenków, tutaj jest 10 podstawowych rzeczy na Wielkanoc w powolnym piekarniku.

1. Jak zrobić szynkę szkliwioną miodem w wolnej kuchence

Niech wasza powolna kuchenka zrobi wszystkie ciężkie dźwiganie z szynki na Wielkanoc. Ponieważ większość świątecznych szynek jest w pełni wypieczona, wystarczy załadować ją do wolnej kuchenki rano, aby mieć szynkę na czas obiadu. Twoja powolna kuchenka może być ustawiona na ciepło, więc szynki pozostają wilgotne, gdy czekasz, aż wszyscy przyjdą.

(Źródło zdjęcia: Emma Christensen)

2. Jak gotować łososia w wolnej kuchence

Łosoś jest ulubionym daniem głównym, gdy chcę coś innego na kolację wielkanocną. Powolny kielich sprawia, że ​​gotowanie odbywa się bez użycia rąk, a ryba jest w zasadzie kłusowana, by uzyskać delikatny, soczysty i absolutnie pyszny.

(Źródło zdjęcia: Emma Christensen)

3. Cały kurczak duszony na cytrusach w wolnej kuchence

Podczas gotowania całego kurczaka w powolnym piecu nie dostaniesz trzeszczącej skóry, którą dostajesz z pieca, daje ona soczyste i delikatne mięso. Tutaj kurczak jest nasycony świeżymi aromatami cytrusów, czosnku i ziół.

(Źródło zdjęcia: Faith Durand)

4. Jak zrobić puree ziemniaczane w wolnej kuchence

Tłuczone ziemniaki są klasycznym tłumem zadowolonym, wystarczająco wszechstronnym, by współpracować z tym, co serwujesz na kolację. A powolny kuchenek sprawia, że ​​ta wielka partia to w większości sprawa z rąk do ręki i zwalnia płytę.

(Źródło zdjęcia: Christine Han)

5. Jak gotować Collard Greens w wolnej kuchence

Powolna kuchenka jest naturalną formą, która sprawia, że ​​warkocze stają się wrażliwymi ofiarami. To strona, która z pewnością będzie hitem dla wszystkich graczy przy stole.

(Źródło zdjęcia: Emma Christensen)

6. Jak zrobić pieczoną kukurydzę w wolnej kuchence

Jeśli chcesz ułatwić sobie sparowanie z kolacją wielkanocną, nie szukaj dalej niż ta ulubiona rodzina. Jest to przepis na przekąskę, który nie wymaga zbyt wiele uwagi i może przejść od kuchni do stołu obiadowego.

(Źródło zdjęcia: Emma Christensen)

7. Jak zrobić chleb w wolnej kuchence

Świeżo upieczony jest zawsze prawdziwą ucztą i jednym z moich ulubionych akcentów w każdym świątecznym smakołyku. Robiąc to w powolnej kuchence, mogę skupić się na głównym daniu.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

8. Sernik powolnego gotowania Marthy Stewart

Kiedy piekarnik jest związany, a skupiasz się na kolacji, pozwól swojej powolnej kuchence pomóc przy deserze. Niskie, równomierne ciepło z powolnego pieca jest dobrodziejstwem dla sernika, pozostawiając ten słodki smak w idealnie kremowej, jedwabistej, prawie kremowej konsystencji.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

9. Wolno Cooker Hash Brown zapiekanka

Powolne gotowanie zapiekanki śniadaniowe są zawsze dobrym pomysłem na brunch Wielkanocny. To łatwy sposób, aby służyć tłumowi, który pracuje zgodnie z harmonogramem.

(Image credit: Lauren Volo)

10. Powolna szynka do gotowania i zapiekanka śniadaniowa Gruyere

Jeśli twoja rodzina oczekuje szynki podczas brunchu wielkanocnego, ale potrzebujesz lżejszego dania głównego, ta zapiekanka to mój ulubiony sposób na upieczenie.