Każdy potrzebuje jedzenia z tylnej kieszeni. Nawet nie mówię o szybkim jajeczku, który robisz, kiedy nie masz ochoty gotować – mówię o jedzeniu, które trzymasz w piekarniku lub kuchence mikrofalowej, kiedy jesteś w trybie “nie gotuję” . Mój jest zamrożonym burrito. Jest w nim wystarczająco dużo rzeczy, które sprawią, że będę naprawdę zadowolony, z przemyślanymi smakami i składnikami – ile zamrożonych burritos ma opcje z fasolą anasazi, kimchi lub sznurowanymi curry? I wszyscy są wegetarianami.

Smak na wszystko

Niezależnie od tego, czy robię jedzenie samodzielnie, je jem, czy też mikrofizuję je z zamrożonego, po prostu chcę, żeby był aromatyczny. I nie aromatyczne, ponieważ zostało posypane solą lub zmielone serem – aromatyczne, ponieważ kilka inteligentnych składników połączono i ugotowano w sposób, który przyniósł naprawdę smaczne rezultaty. Możesz to zrobić w domu dość łatwo, gdy jesteś u steru pieca, i naturalnie większość restauracji sprzedaje tę bardzo obiecującą, ale wygodną żywność? Nie tak bardzo, dlatego wyróżnia mnie mrożone burrito Sweet Earth.

Dostarczają smaku i robią to w sposób, który jest inspirowany. Mają dwie linie mrożonych burrito: międzynarodowe burritos (moje ulubione) i funkcjonalną linię, która kładzie nacisk na różne składniki odżywcze na śniadanie (pomyśl: niższa kaloryczność, wysokie białko itp.). Do międzynarodowych burritos należą Curry Tiger, wypełnione soczewicą, seitanem, ziemniakami i aromatycznym sosem curry, a także mój top pick, Anasazi, który łączy w sobie fasolę anasazi ginger, dynia piżmowa, zielone chilli i wędzony chipotle seitan. Już teraz zauważasz częste wzmianki o analogach mięsa – to dlatego, że większość tych receptur jest wegańskich. Istnieje kilka opcji wegetariańskich z jajami i serem, które są również smaczne. Wszystkie ich burritos są intensywnie aromatyczne i wykonane ze składników, które jadłem, gdybym sam się gotował, czego tak naprawdę potrzebuję od wygody – znajomości, smaku i odrobiny pomocy, gdy gotowanie nie jest opcją.

Pozwól, że powiem ci jeszcze jeden sposób na zrobienie tych burritos – lub naprawdę mrożonego burrito – jeszcze lepiej: po tym, jak je mikrofalujesz, połóż je po obu stronach na patelni bez patelni, aż tortilla będzie wyjątkowo chrupiąca. To taka zmiana w grze.

W porządku! Wstałeś. Jaki jest twój zamrożony posiłek? Masz ulubiony burrito, którego muszę spróbować? Udostępnij swoje typy w komentarzach!