Zawsze szukamy lepszych i lepszych sposobów przechowywania rzeczy, takich jak ziemniaki i cebula. (Nasi czytelnicy pytają o to regularnie.) Są takie pudełka do przechowywania, a także miejsce do przechowywania. Ale rzadko widzimy coś nowego. Znalazłem te wiszące worki z warzywami z Orki, a teraz jestem raczej porażony. Te torby mają wiele wspaniałych drobiazgów; czytaj dalej, aby zobaczyć!

Te worki są dostępne w trzech rozmiarach i są przeznaczone do zawieszenia na ścianie lub w spiżarni. Każdy worek jest wykonany z bawełny i lnu i można go prać w pralce. Każdy ma otwór na sznurek u góry, na którym umieszcza się warzywa, a drugi na dole, abyś mógł je wyjąć.

Po prostu podoba mi się projekt tych worków. Trzymają warzywa w ciemności, co pomaga zapobiegać kiełkowaniu cebuli i ziemniaków, a także wyglądają dobrze na zewnątrz. Uwielbiam jasne kolory, a nawet małe detale, takie jak cebula, ziemniak lub żarówka czosnkowa szyta na zewnątrz. Konstrukcja worka sprawia, że ​​skórki cebuli również zrzucają się na całą kuchnię.

Worek na ziemniaki posiada 8 funtów, torebkę cebuli 4 funty i torebkę czosnkową 2 funty. Jest dużo miejsca na przechowywanie wystarczającej ilości warzyw tak długo, jak to będzie możliwe. Podoba mi się również, jak można po prostu wziąć te, puste, do sklepu spożywczego lub rynku i wypełnić je tam, całkowicie omijając plastikową torbę.

Cena na nich jest również bardzo rozsądna. Najlepsza cena i wybór znalazłem na ReusableBags.com. Crate & Barrel ma podobne ceny, ale bez torby na cebulki. Amazon również je przenosi, ale za wyższą cenę.

• Vegetable Keep Sacks, 7,95 USD – 9,95 USD na ReusableBags.com
• Worki do przechowywania ziemniaków i czosnku, 7,95 USD – 8,95 USD w Crate & Barrel
• Torebki do ziemniaków, cebuli, czosnku i szalotek, od 10 do 15 dolarów za Amazon

Czy posiadasz jedną lub więcej z nich? Jeśli tak, powiedz nam, jak one działają!

Związane z: Wskazówka: Przechowuj czosnek i szalotki w parowniku bambusowym

(Zdjęcia: Orka po Mastrad, Crate & Barrel)