Kochamy CSA, ponieważ wierzymy w wspieranie naszych lokalnych rolników i uwielbiamy dostawać świeże produkty dostarczane nam bezpośrednio od rolnika. Teraz, my, w większości miejsc w Zatoce, możemy dostarczyć nam lokalne mięso prosto od ranczerów.

Mięso CSA to niedawny rozwój w Zatoce i jest ich tylko kilka. Ceny (od 5 do 15 USD za funt) są bardzo rozsądne dla mięsa ekologicznego i karmionego trawą, a opakowanie jest minimalne. Mięso pochodzi z farm w okręgach Marin i Sonoma i obejmuje wołowinę, jagnięcinę, kozę, świnie / dzika i kurczaka. Mięso przybywa zamrożone i zapakowane w suchy lód. Oto aktualna lista:

  • Marin Sun Farms – oferuje raz w miesiącu odbiór w lokalizacjach w Marin, San Francisco, East Bay i Palo Alto. Niektóre lokalizacje są obecnie pełne; jest lista oczekujących. Możesz dostać mieszankę mięsa wołowego i jagnięcego, które obejmuje pieczeń, kawałki i mięso mielone, lub możesz dostać paczkę z kurczakiem lub kiełbasą. Mieszane paczki mięsne mają różne masy, z których można wybierać.
  • Bay Area Meat CSA – miesięczny odbiór steków, pieczeni, kurczaków i jaj.
  • Sonoma County Meat Buying Club – to jedyny klub mięsny oferujący wieprzowinę, kaczkę i boczek oprócz wołowiny, jagnięciny i kurczaka. Niestety, oferują one tylko pick-up w dwóch miejscach w Santa Rosa i Petaluma.
  • Clark Summit Meat Club – ten klub jest w tej chwili pełen, ale dodaj się do listy mailingowej i dadzą ci znać, kiedy zabierają nowych członków. Zapewniają one wołowinę, jagnięcinę, knura, kurczaka i jajka. Raz w miesiącu odbiór na stronach w Marin, Emeryville i San Francisco.

(Zdjęcie: Dauntless Motors)