Nie mówimy tutaj o w pełni wyposażonych kuchniach przy basenie. Te kuchnie są raczej głównymi kuchniami domowych wnętrz i służą jako połączenie pomiędzy pomieszczeniami i na zewnątrz poprzez otwory, widoki, materiały. Łatwo sobie wyobrazić przeznaczenie takiej kuchni na miły wiosenny dzień jak dziś (nie, że wersja przy basenie również nie byłaby fajna!).

1 Ta kuchnia autorstwa Rona Radzinera jest zatopiona i nie ma górnych szafek. Ten punkt obserwacyjny zapewnia niezakłócony wzrokowy kontakt z otoczeniem i fizyczne połączenie przez ruchome szklane panele o pełnej wysokości.
2 Ta wewnętrzna-zewnętrzna kuchnia zapewnia połączenie przez drzwi i przez materiał. Zobacz, jak piękna podłoga z płytek rozlewa się na patio.
3 W pełni na zewnątrz, ta kuchnia jest chroniona przez pełny dach nad głową, wraz z wbudowanym oświetleniem i okapem nadkuchennym.
4 Ściana okienna z w pełni sprawnymi oknami skrzydłowymi nad wysokością blatu pozwala tej kuchni z łatwością wyjść z domu na zewnątrz. Te drzwi na końcu szafki sprawiają, że bardzo łatwo można ją wyślizgnąć również na zewnątrz.
5 Francuskie drzwi ze wszystkich stron łączą kuchnię bezpośrednio z jadalnią na świeżym powietrzu.

Związane z: Galeria: Patrząc przez okno kuchni

(Zdjęcia: Roger Davies / NYT, Gmina, ACM Design, Elle Decor, Tria Giovan / Southern Accents)