Milujeme ponúkanie DIY receptov – recepty na veci ako maslo, instantné ovsené vločky, čokoládový puding, žltý koláč, sušienky a džem. Môžete vidieť obrovský zoznam všetkých našich DIY receptov tu. Ale je to úspornejšie pečať si svoj vlastný chlieb a chrumkať vlastné maslo? Ak si vyrobíte vlastné jogurt, ako kefír na snímke vyššie, ušetríte peniaze? Kedy je nákladovo efektívne, aby sa vaša špička spí doma? Online časopis Slate sa rozhodol zistiť.

Autorka Jennifer Reese poukazuje na to, že zatiaľ čo väčšina balených potravín nie je taká dobrá ako domáca, môžu byť tiež “mimoriadne lacné”. Dotácie na obilniny, veľkoobjemovú výrobu potravín a moderné hospodárstvo znamenajú, že môže byť oveľa lacnejšie zakúpiť vaječné bagety, než aby ste ich vyrobili sami.

Takže Reese ide na vyšetrovací výlet na skutočné porovnanie nákladov medzi domácimi a skladovanými bagelmi, smotanovým syrom, jogurtom, krekry, džemom a granolou. Jej závery sú fascinujúce a vždy hodnotí chuť i cenu. Niekedy stojí za to stráviť trochu viac a urobiť to doma.

Ale prevažne rozdelenie cien vychádza v prospech kuchára; sme boli prekvapení, ako oveľa lacnejšie to môže byť, aby si vlastné jogurt, napríklad. Môžete vidieť celý zoznam a prečítať si článok tu:

Prečítajte si to: Scratch To: Ako nákladovo efektívne je to, aby sa domáce spinky sponky? na bridlicu

Už ste niekedy ocenili svoje domáce kuchynské svorky? Aké DIY produkty uprednostňujete doma?

súvisiace: DIY recepty z kuchyne

(Obrázok: člen Flickr licencovaný na použitie pod Creative Commons)