(Źródło zdjęcia: Faith Durand)

Kilka lat temu po raz pierwszy usłyszałem o pakowanych brokułach. Przeglądałem nową książkę kucharską i natrafiłem na przepis, który chciałem zrobić; wymagało to torebek z brokułami i właściwie nie wiedziałem, co to było. Musiałem go Google, aby dowiedzieć się, że to pakiet tartych brokułów, marchewki, a czasem kapusty. Znalazłem to wśród innych produktów z fabryk, które ja ględzę, ponieważ zazwyczaj ich nie kupuję: mieszam smażone mieszanki warzywne, gotowane buraki, obrane ząbki czosnku.

Przepis był sałatką z dodatkiem kurczaka, a autor powiedział, że piękno brokułów polega na tym, że można wszystko zebrać, ubrać i wszystko, poprzedniej nocy, a sałatka będzie nadal świeża, gdy je zjemy następnego dnia . Od dawna borykałem się z tym, że zrobienie sałatki do pracy na lunch było naprawdę wygodne. Broccoli slaw było tym, co w końcu udało się. Chociaż nie muszę już pakować obiadu, ponieważ pracuję w domu, wciąż go kupuję.

Niektórzy są zdziwieni, że kupuję taki produkt, taki jak ten, ponieważ naprawdę jesteśmy dumni z tego, że wszystko jest w porządku. Co ważniejsze, lubię kupować produkty, które nie są pakowane w celu zminimalizowania marnotrawstwa. Ale ten jeden produkt pomógł mi zmniejszyć ilość kalorii z mojej diety. Łatwo dodać, nie umyć, siekać, bez problemów. Nie ma wygodniejszego sposobu, w jaki znalazłem dodanie dużej ilości niskokalorycznych, zdrowych warzyw do niemal wszystkiego, co robię.

7 sposobów, w których używam Brokuł Slaw

Oto siedem sposobów korzystania z niego w mojej kuchni:

  1. Jako chrupiący dodatek do tacos.
  2. Zamiast sałaty w sałatce z przystawek.
  3. Impulsowany w procesorze, może stać na ryżu lub kuskusie.
  4. Smażony z czosnkiem, oliwą z oliwek i mięsnym sosem pomidorowym, to dobry dodatek do makaronu.
  5. Z odrobiną cienkiego plasterka białka to wszystko, czego potrzebujesz do smażenia.
  6. Nadziewane w pita z odrobiną sera, tworzy dobrą, sycącą kanapkę.
  7. Podawana z pikantnym sosem orzechowym i ziarnami sezamu, jest jak zimny makaron sezamowy.
  8. Gotowany do omletu z sosem sojowym, jest jajkiem oszusta, młodym.

Kochające jedzenie podczas utraty wagi

Czy można mówić o brzemiennej przestrzeni jedzenia, ciała i masy ciała w zdrowy, przemyślany sposób? Wydaje nam się, że tak jest, i przedstawiamy miesięczną kolumnę badającą jedną miłośniczkę żywności i twórcę żywności w celu znalezienia osobistej równowagi. Joy Manning dołącza do nas w tym miesiącu z własnymi historiami, praktycznymi poradami, przepisami kulinarnymi i perspektywą prawdziwej walki między kochającym jedzeniem a kochaniem twojego ciała.

→ Przeczytaj wstęp do kolumny Joy: Czy istnieje zdrowy sposób na jedzenie i obserwowanie swojej wagi? Przedstawiamy historię jednego miłośnika jedzenia