(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

Kiedy przygotowujesz posiłek na tydzień, nie musisz wykonywać całej pracy. Niech powolna kuchenka pomoże ci i zostaniesz nagrodzony za brak wysiłku. Te 10 receptur nie może być łatwiejsze, a także może być wyjątkowo zdrowe. Oznacza to, że są pełne dobrych rzeczy, takich jak warzywa, produkty pełnoziarniste i chude białka.

Łatwo będzie dobrze się odżywiać przez cały tydzień, kiedy możesz bez problemu zjeść zdrowe śniadanie na śniadanie, lunch i kolację. Twoja przyszła jaźń zdecydowanie ci się podoba.

1. Slow Salsa Pull Cook Chicken

Ta dwuskładnikowa receptura nie może być łatwiejsza: gotuj piersi kurczaka z pojemnikiem z ulubioną salsą pomidorową, a następnie rozdrabnij mięso. Używaj go na tacos, kanapki, sałatki i miski na ziarno przez cały tydzień.

(Źródło zdjęcia: Christine Han)

2. Slow Cooker Italian Chicken and Broccoli Bowls

Niech powolna kuchenka pomoże ci przygotować zrównoważone miski pełne pełnych ziaren, białka i warzyw, które możesz zjeść na lunch lub kolację przez cały tydzień.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman | Kitchn)

3. Jak zrobić Wolno Cooker Veggie Burrito Bowls

Najlepszą rzeczą w tym przepisie jest to, jak można go dostosować: możesz swobodnie używać warzyw, które są już w Twojej szufladzie i zamieniać fasolę pinto na czarną fasolę, fasolkę lub ciecierzycę, jeśli wolisz.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

4. Jak zrobić płatki owsiane w wolnej kuchence

Powolna kuchenka nie tylko ułatwia obiad i kolację, ale także pomaga przy śniadaniu. Wrzuć kilka rzeczy zanim pójdziesz spać, a kiedy się obudzisz, powitają cię ciepłe, pocieszające płatki owsiane.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

5. Zupa Slow Chrupiące zupę o dużej szybkości

Ta zdrowa zupa ma złoty odcień od kurkumy i jest obfita w ciecierzycę. To idealny lekki lunch, który również jest satysfakcjonujący.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

6. Powolny Cook Pesto Chicken

Chociaż ten przepis zaczyna się od zrobienia własnego szybkiego pesto, zastąpienie ulubionego słoika zakupionego w sklepie jest czymś więcej niż OK. Używaj kurczaka do zawijania, sałatek i misek na ziarno przez cały tydzień.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

7. Slow Cooker Black Bean Chili

Ten wegetariański chili smakuje zaskakująco mięsnie ze względu na dodatek niesłodzonego kakao w proszku, który dodaje głębi i bogactwa do garnka.

(Źródło zdjęcia: Emma Christensen)

8. Powolne miseczki z kurczakiem Burrito

Oczywiście, ten przepis jest przeznaczony na miseczki z burrito, ale nie ma powodu, dla którego nie można również użyć tej mieszanki do zrobienia regularnych burritos z zapiekankami z tortilli, gdy pojawi się pragnienie.

(Źródło zdjęcia: Christine Han)

9. Slow Ginger Chicken Congee

Ta kusząca owsianka jest doskonałym wyborem, jeśli wolisz śniadania, które są smaczne, ale nadal chcesz korzystać z powolnego kuchenka do przodu.

(Źródło zdjęcia: Emma Christensen)

10. Jak gotować łososia w wolnej kuchence

Posiadanie gotowanego łososia na tydzień oznacza, że ​​możesz dodać trochę białka do sałatek i zamieniać je w zdrowy posiłek.

Powolne miski z kurczakiem Burrito z kurczakiem: obejrzyj film