Spędzałem godziny spędzając nad wakacyjnymi ofertami na stronach takich jak Airbnb i VRBO, szukając miejsc, które były wygodne i przyjazne dla dzieci dla mojej czteroosobowej rodziny. Jest to całkowicie możliwe, o ile wiesz, czego szukać, ale jest to również czasochłonne.

Potem odkryłem Kid & Coe, stronę poświęconą przyjaznym rodzinom domom wakacyjnym na całym świecie.

Założona w 2013 roku przez dwie mamy, Kid & Coe jest jak galeria najsprytniejszych, przyjaznych dzieciom domów, jakie kiedykolwiek widzieliście. Wyobraź sobie wspaniałe domy z wewnętrznymi pomieszczeniami do zabawy (huśtawka w salonie!) I wszystkie potrzebne meble (łóżeczka! Krzesełka!). Jeśli potrzebujesz porady dekoracyjnej, jest to również świetny zasób.

Zanim jednak poczujesz się podekscytowany, powinieneś wiedzieć kilka rzeczy.

Post udostępniony przez Kid & Coe (@kidandcoe) na

Po pierwsze, ponieważ Kid & Coe jest wysoko kuratorowane, koszty wynajmu są prawie zawsze wyższe niż w Airbnb, choć nie oznacza to, że nie można znaleźć dobrych ofert. Na koniec, w sekcji ofert specjalnych znajduje się domek z dwoma sypialniami na południu Francji za 140 EUR za noc. (Tylko powiedzmy na przykład.)

Witryna oferuje również domową wymianę, w której możesz wymieniać się domami z innymi podróżnymi (przy założeniu, że Twój dom jest przyjazny dzieciom). Jeśli mieszkasz w dużym mieście lub miejscu na wakacje, może to być świetna (i niedroga) opcja.

Trzeba też wiedzieć, że zasięg Kid & Coe nie jest tak szeroki jak Airbnb czy VRBO. Celem Kid & Coe jest znalezienie wysokiej jakości, przyjaznych rodzinom ofert wakacyjnych, które są stosunkowo łatwe w większych miastach i atrakcyjnych miejscach docelowych, ale w mniejszym stopniu w mniejszych miastach. Na przykład ostatnie wyszukiwanie Boise, Idaho, pojawiło się puste, ale większy obszar Seattle oferuje kilkanaście opcji. Kid & Coe jest zawsze moim pierwszym przystankiem, gdy szukają wakacji dla mojej rodziny, ale nie zawsze jest to mój ostatni przystanek.

Czy używałeś wcześniej Kid & Coe? Podoba ci się tak samo jak ja?