To zabawne, gdy dzieci zaczynają jeść solidne! Robią najsłodsze twarze, zaczynasz myśleć o wszystkich produktach, na które nie możesz czekać, aż spróbujesz, a każdy posiłek jest ekscytujący – a także chwalebny bałagan.

Kiedy moje dzieci uczyły się jeść prawdziwe jedzenie, kupiłem plastikową mata do splatania, aby zachować podłogę. Było tanie, było jasne i wydawało się, że to wystarczy. Ale używałem go tylko przez około dwa tygodnie. Czemu? Po pierwsze, taka sama ilość pracy polega na wyczyszczeniu arkusza plastiku, tak jak ma to miejsce w przypadku czyszczenia podłóg. Po drugie, ten przezroczysty plastik bardzo szybko rozwija rodzaj mętnej półpłynnej żywności i przez długi czas nie wygląda jasno. Zasadniczo jestem także przeciwny posiadaniu ściśle funkcjonalnych plastikowych rzeczy w moich pomieszczeniach mieszkalnych, szczególnie w małym mieszkaniu, w którym trzeba cały czas na nie patrzeć. Więc szybko zrezygnowałem i ponownie zacząłem pracę jako mata.

(Źródło zdjęcia: Gathre)

Chciałbym wiedzieć o tych matach krzeseł Gathre w tamtych czasach!

Kup: Highchair Mat, od 40 USD w Gathre

Każdy z nich kosztuje od 40 USD do 60 USD, ale zdecydowanie są to dodatki poza moją starą plastikową matą o wartości 7 USD, ale są po prostu cudowne. Wykonane są ze skórzanej i wodoodpornej skóry. Dna to zamsz odporny na skoki i mają kolor, który rzeczywiście chcesz zobaczyć w swoim domu, takie jak Mist and Shale and Slate. Może więc, po prostu, możesz udawać, że po prostu robisz fajny, warstwowy dywanik nad sizalem w jadalni zamiast czuć, że rezygnujesz z wyczucia stylu, a twój dom nigdy już nie będzie wyglądał na całkiem cool ( notatka z drugiej strony: za kilka lat znowu będzie wyglądać fajnie.

(Źródło zdjęcia: Gathre)

Ten piękny kwadrat ze skóry wygląda dobrze w twoim pokoju! Chroni twoją podłogę lub dywanik! Westchnienie. Być może twój małżonek również potrzebuje kogoś pod swoim krzesłem?