Niezależnie od tego, czy chodzi ci o przekąski, czy wolisz, aby Twoje dziecko spożywało tylko trzy posiłki dziennie, jedno jest pewne: Nastanie dzień, w którym będziesz nieobecny, z nieuniknionym opóźnieniem, z chodzącym dzieckiem na rękach. W tym czasie kluczem jest posiadanie zdrowej przekąski, ponieważ w przeciwnym razie możesz się zepsuć i kupić coś w kolorze neonowym na najbliższej stacji benzynowej.

Trzymanie tych przekąsek pod ręką i zawarte w nich jest częścią sztuki bycia rodzicem – er, przygotowanym. Oto pięć najlepszych pojemników na wynos na dziecięce przekąski.

  1. Munchkin Snack Catcher, 13 USD dla dwóch osób: Nie są fantazyjne, ale działają – i nie kosztują miliona dolarów, więc nie wylejesz zbyt wielu łez, gdy ktoś zostanie w parku. Pojemniki te mają dwa uchwyty ułatwiające trzymanie ich przez małe dzieci oraz miękkie klapki na górze, dzięki czemu dzieci mogą wyciągnąć kilka przekąsek naraz bez rozlewania. Ponad 1700 recenzentów Amazon uwielbia takie rzeczy!
  2. Skip Snack Baby Zoo Snack Cup, 7 USD: Podobny koncept, nawet ładniejszy projekt. Pokrywka tej postaci podskakuje, aby odsłonić elastyczny otwór, dzięki czemu dłonie mogą dostać się do swoich przekąsek, nie rozlewając ich wszędzie, dzięki wygodnemu, ergonomicznemu uchwytowi.
  3. Worki na przekąski wielokrotnego użytku Russbe, 11 USD za cztery: Wielokrotnego użytku torby z przekąskami mają długą drogę od czasu, gdy pierwsze zostały wprowadzone jakiś czas temu! Te zmywalne i nadające się do ponownego spożycia torebki mogą poradzić sobie z suchymi lub mokrymi pokarmami, a podstawa wyskakuje, aby powstały, gdy dziecko podjada przekąski, ale spasuj je, gdy są puste. Nie przekazałbym tego maluchowi, ale dla starszego dziecka są one łatwe w użyciu w pudełkach na lunch lub w podróży, ponieważ są o wiele mniej pojemne niż pojemny szklany lub plastikowy pojemnik.
  4. OXO Tot Baby Blocks Food Storage Containers, 10 USD za cztery: Oryginalnie dostałem je do jedzenia dla dzieci, ale używam ich pięć lat później, ponieważ są one idealne do wrzucenia do torebki. Zwykle zaopatrzam parę w orzechy lub suszone owoce i mam je na konsoli samochodu, na wszelki wypadek. Uszczelniają się dobrze i można je łatwo otworzyć nawet po latach ciągłego użytkowania!
  5. Bezczelny miska dla dzieci z pokrywką, 2 dolary na cel: Mam pełny zestaw naczyń jednorożca (radość z posiadania dwóch dziewczyn!) I ta mała miseczka z pokrywką często przydaje się w porze śniadania. Musimy bardzo wcześnie porozmawiać z dziećmi, aby dostać je do szkoły na czas, a często moja najmłodsza nie jest po prostu głodna, by zjeść pełne śniadanie o 6:45. Więc kiedy miała kilka ugryzień, trzymaj go blisko swojego plecaka, a ona zwykle kończy to, gdy jedziemy rowerem lub idziemy do szkoły.

Czy masz ulubione? Opowiedz nam o tym – niezależnie od tego, czy nie ma go na tej liście!