W połowie lipca może oznaczać tylko jedno: jest gorąco, gorąco, gorąco prawie wszędzie. Widzieliśmy około 100 stopni temperatury w domu i zmierzamy na rodzinne wakacje w gorącej Gruzji.

Jak możesz sobie wyobrazić, w tym tygodniu plan posiłków polega na utrzymaniu porządku w kuchni. Obiady będą dotyczyć raczej zgromadzenia niż gotowania, a będziemy jeść zimne płatki owsiane, jogurty i koktajle na śniadanie i lunch. Oto tydzień bez potowych obiadów, kiedy jest naprawdę za cholernie gorąco gotować.

Witamy w tym tygodniu w planie posiłków

Uważam, że planowanie posiłków jest sekretem bezstresowych kolacji w tygodniu. Ponieważ jestem często pytany przez znajomych i rodzinę, co gotuję na kolację każdego tygodnia, dzielę się moim cotygodniowym planem posiłków tutaj. Niezależnie od tego, czy dopiero uczysz się planu posiłków i szukasz prawdziwego przykładu tego, jak to działa, czy jesteś starym profesjonalistą szukającym inspiracji, oto spojrzenie na to, jak karmię swoją rodzinę w tym tygodniu.

Nowy w planowaniu posiłków? Zacznij tutaj.

  • Przewodnik dla początkujących do planowania posiłków: co warto wiedzieć, jak odnieść sukces i co pominąć
  • Najlepszy sposób na weekend na sukces planowania posiłków
  • Zadaj sobie te 5 pytań przed rozpoczęciem planowania posiłków
  • 5 Strategii do zbierania przepisów na tydzień planowania posiłków

�������������� # nationalicecreamday

Post udostępniony przez Meghan Splawn (@stirandscribble) na

Poniedziałek: lody na kolację

Spójrzmy, przygotowujemy lody na kolację na naszej letniej liście i myślę, że poniedziałek 16 lipca jest właściwie dniem National Ice Cream, więc czemu nie? Będziemy mieli przekąskę z serem, krakersami, pociętymi warzywami i kupionym w sklepie hummusem, zanim wyjdziemy na lody (i bez wątpienia mam podwójną łyżkę!).

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

Wtorek: Sałatka z kurczakiem i makaronem w stylu wietnamskim

Oto, jak naprawdę sprawić, by ta sałatka nie była gotowana: wybierz butelkę ulubionej marynaty lub sosu i kurczaka z rożna z rynku. Potem masz do zrobienia jakieś siekanie i składanie. A jeśli dziś posiejesz mnóstwo warzyw, jutro wieczorem będziesz musiał przygotować minimum.

Letni obiadowy plan imprezowy: posiekaj wszystkie warzywa, kup kilka sosów, * może * usmaż trochę kurczaka, wyłóż rolki papieru ryżowego i spraw, by twoi przyjaciele zrobili sobie cholerną kolację. ���� # thekitchn #feedingmyfamily #howisummer #rolling withhomies

Post udostępniony przez Meghan Splawn (@stirandscribble) na

Środa: buduj własne rolki letnie

Moja rodzina ma obsesję na punkcie robienia własnych letnich bułeczek na kolację już teraz i naprawdę są idealne na te zbyt gorące noce. Możesz kupić wstępnie ugotowane krewetki z zamrażarki lub poprosić o licznik owoców morza, aby zrobić to za Ciebie, lub użyć wczorajszego resztkowego kurczaka jako części nadzienia.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

Czwartek: letnia kanapka z warzywami i czosnkowym kremowym serem

Te kanapki będą nam towarzyszyć do późnego popołudnia spędzonego przy basenie. Ciężkie kanapki Veggie współpracują z nieodłącznymi workami chipsów, a Popsicles będzie absolutnie idealny przy basenie.

(Źródło zdjęcia: Jeff Roffman)

Piątek: grecka Panzanella

Pomijamy naszą piątkową tradycję pizzy, żeby przygotować się z przyjaciółmi i przynoszę tę sałatkę z chleba. Jeśli jest to kolacja, zwiększ ją do puszki ciecierzycy i ciesz się sałatką bez gotowania, która uderza w wszystkie smaki pizzy bez podgrzewania swojej kuchni.

Kliknij poniżej, aby uzyskać więcej wskazówek, spostrzeżeń i pomysłów od ekipy Meal Plan Club i czytelników takich jak Ty.

Dołącz do naszego klubu na Facebooku