Nie mam dzieci, ale gdy moi przyjaciele zaczynają rodzić dzieci, zaczynam (w pewnym sensie) rozumieć bóle rodzicielstwa – nieprzespane noce, pluć na całe ubranie i, być może, najgorsze ze wszystkich, ciśnienie planowania przyjęć urodzinowych. Jeśli którykolwiek z was jest w tej sytuacji, proponuję oprzeć się na tej uroczej imprezie z okazji jesiennego pikniku, którą Camille Styles przygotowała dla Oh Happy Day.

Mam na myśli piknik (koniecznie trzeba się cieszyć piękną pogodą!), A ta impreza o tematyce rolniczej jest idealna dla dzieci i dorosłych.

Wskazówki na Fall Picnic Party

(Źródło zdjęcia: Buff Strickland for Camille Styles)

Pewnie, możesz mieć regularne masło orzechowe i kanapki z galaretką (te znane są z tego, że pojawiają się w moich nudnych piknikach), albo możesz ulepszyć do świeżej sałatki z tabbouleh w małych słoikach (łatwe do ułożenia w koszu) i kanapki na obfitym sosie bagietki (które nie zostaną rozmoczone). Dorośli oszukują wszystko, a dla tych mniej ryzykownych gości o wielkości pół kwarty, no może kilka PB & Js w twojej tylnej kieszeni nie zaszkodzi.

Wskazówki na Fall Picnic Party

(Źródło zdjęcia: Buff Strickland for Camille Styles)

Zamiast ciasta ciasteczka w kształcie zwierząt gospodarskich są odpowiednim deserem. Nawet ładniejsze niż ciasteczka? Obrusy w kratkę o dopasowanym kroju i serwetkach w kratkę.

Ta impreza jest taka urocza, nawet Stary MacDonald byłby za nią.

Uzyskaj pełną historię: Wskazówki na Fall Picnic Party od Oh Happy Day