Dziecięce kuchnie pozwalają swoim maluchom rozwijać wyobraźnię i rozwijać ważne umiejętności, takie jak liczenie i dzielenie się. I zawsze były niewiarygodnie urocze – nie możemy nie poradzić sobie z mdlejącymi palnikami i zlewami. W dzisiejszych czasach gry kuchenne zyskały także super szyk. Mają backsplashes płytek metra, zlewozmywaki w gospodarstwie, nowoczesne kabiny w połowie wieku i wszelkie inne szczegóły, które chciałbyś mieć w swojej własnej kuchni..

Oto 10 malutkich kuchni, w których chcielibyśmy gotować.

  1. Zlew i lodówka, 70 USD na Plan Toys: Ta przenośna kuchnia ma około jednego stopy wysokości i jest idealna dla mieszkańców mieszkania lub dla każdego, kto jest spragniony przestrzeni. Ten aneks kuchenny został wykonany z drewna kauczukowego i ozdobiony barwnikami roślinnymi. Znajduje się w nim umywalka i kran oraz otwierane drzwi lodówki. Miska, kubek, widelec i łyżka są włączone.
  2. DUKTIG Play Kitchen, 99 USD w IKEA: Uwielbiamy śliczną małą mikrofalówkę i fakt, że w kuchence znajdują się światła, które nadają mu realistycznego “blasku” (nie martw się – nie robi się gorąco). Jeśli chcesz nadać tej minimalistycznej kuchni trochę więcej osobowości, możesz ubrać ją stylowym papierem lub farbą.
  3. Indigo Jamm Lynton Play Kitchen, 130 USD w Bed Bath & Beyond: Kapryśna i kolorowa, ta retro kuchnia wyposażona jest w przybory i solniczki i pieprzniczki. Pokrętła obracają się i klikają, a wskazówki zegara są ruchome.
  4. Cook ‘n Serve Kitchen, 150 USD w Hape: Ta urocza drewniana kuchnia (wykończona farbą na bazie wody) ma piekarnik i płytę kuchenną z gałkami, które się obracają; kran i zlew; haki do zawieszania garnków, naczyń i uchwytów na napoje; i wysuwany blat z półką do przechowywania.
  5. Chef’s Kitchen, 180 USD w Melissa & Doug: Nowoczesna i neutralna płciowo, ta niesamowicie realistycznie wyglądająca kuchnia ma mnóstwo zabawnych detali, aby utrzymać dzieci w domu. Lodówka / zamrażarka ma otwarte oddzielne drzwi oraz kostkarkę do lodu, która dozuje dwie fałszywe kostki lodu. Uchwyty umywalki obracają się, a kran obraca się. Gramofon w kuchence mikrofalowej obraca się, a gałki piekarnika obracają się i klikają.
  6. Duża Kuchnia Play z Lights & Sounds, 190 USD w KidKraft: Uwielbiamy backsplash płytek ze sztuczną podłogą i nakrapiany blat “granitowy”. Ale twoje dzieci będą znacznie bardziej zainteresowane zasilanym bateryjnie kostkarką do lodu, która zapala się i brzmi jak prawdziwa. Wystarczająco duża, aby dwójka dzieci mogła się razem bawić, ta kuchnia ma lodówkę, pralkę, piekarnik z czteropalnikową kuchenką i kuchenkę mikrofalową.
  7. Jonti-Craft Toddler Kuchnia 2 w 1, 230 USD w Wayfair: Prosty, ale pełen funkcji, ta kuchnia ma cztery palniki, a zlew ma nawet wyciągany “opryskiwacz”. Poza tym jest mnóstwo miejsca do przechowywania. Zbudowany do końca, kuchnia jest wykonana w USA przy użyciu materiałów przyjaznych dla środowiska.
  8. Teamson Kids Urban Adventure Play Kitchen, 279 $ na Target: Ta kuchnia jest bardzo modna z zlewozmywakiem i eleganckimi oprawami z mosiądzu. I fajnie jest też grać: pokrętła kuchenki wydają dźwięk kliknięcia, a kostkarka do lodu wydaje dwie fałszywe kostki lodu.
  9. Future Foodie Zagraj w Kitchen Sink, 279 $ w The Land of Nod: Ta wesoła, inspirowana współczesnym stylem kuchnia z połowy XX wieku wyposażona jest w umywalkę i kran ze stali nierdzewnej, dużą przestrzeń na szafki i trzy wiszące haki..
  10. Chelsea All-in-1 Kitchen, 499 $ w Pottery Barn Kids: Pomalowana na ciepłą szarość i wyposażona w nowoczesny mosiężny sprzęt, ta kuchnia ma wszystko. Zlewozmywak w gospodarstwie nawet trzyma wodę. Twój maluch pokocha wszystkie gałki i otwieranie i zamykanie wszystkich drzwi.