Słyszałeś wiadomości? Firma Campbell’s i Green Mountain Coffee Roasters wspólnie opracowują linię “zup świeżo parzonych” opracowaną dla ekspresu do kawy Keurig. Zgadza się, zupa z makaronem z kurczaka za naciśnięciem guzika. Największy wynalazek w historii? Albo kolejny smutny znak kulinarnego upadku Ameryki?

Zupy, które trafią na półki w przyszłym roku, będą składać się z kapsułki zupy i paczki suszonych makaronów, warzyw lub innych pełnych składników. Gorący bulion z kapsułki zupy nawadnia suche składniki i tam je masz: zupę z K-cup.

Green Mountain mówi, że maszyny Keurig są zaprojektowane tak, aby były samoczyszczące, więc Twoja zupa nie będzie smakowała jak kawa i na odwrót. A jeśli zastanawiasz się, dlaczego świat potrzebuje zupy z K-cup, oto co ma do powiedzenia Campbell:

“Przekąski to rosnąca popularność wśród konsumentów w USA, z ponad połowicznym podjadaniem kilka razy dziennie. Konsumenci szukają również przekąsek, które służą jako mini-posiłki, aby zaspokoić głód, i istnieje rosnące zapotrzebowanie na wyjątkowo wygodne opcje.”

Czytaj więcej: Zupa K-Cup? Campbell’s zamienia ekspresy do kawy w dozowniki na zupę w Los Angeles Times

Czy świat naprawdę potrzebuje więcej przekąsek? Co myślisz o zupie z K-cup??

(Zdjęcie: Campbell’s)