Gdybym mógł zadać Pioneer Woman jedno pytanie, prawdopodobnie zapytałbym ją, skąd wzięła swój pomalowany na czerwono pomarańczowy KitchenAid. A jeśli dostanę drugie pytanie, zdecydowanie spytam ją o suwaki. Suwaki po prostu wydają się być jej rzecz.

Cały dorobek Ree Drummond to kowboje i klasyczna Americana, więc bardzo dobry burger musi być w jej sterówce, a slidery to zwykłe burgery, ale bardziej zacięte i bardziej urocze. Ree lubi rzeczy, które są urocze, prawie tak jak lubi kalambury, więc nie jest zaskakujące, że ma w swojej kolekcji kilka różnych receptur suwaków. Zaskakujące jest jednak to, że jej sekretny składnik suwaka jest ciężki krem ​​do ubijania.

Nie naprawdę. Mocny krem. Oczy Ree były pozytywnie lśniące, gdy zademonstrowała swój trik w swoim programie Food Network.

– To, co teraz widzisz, może cię zszokować – powiedziała, nalewając filiżankę ćwiartki gęstej śmietanki do miski pełnej mielonej wołowiny i uśmiechając się jak małe dziecko, któremu niedługo coś uszło..

“Mijam ciężką śmietankę z jednego bardzo ważnego powodu”, powiedziała. “Chcę.”

Ree powiedziała, że ​​ponieważ suwaki są tak maleńkie, a każdy z nich ma tylko kilka ugryzień, może sprawić, że będą bogate i pobłażliwe. Jedzenie Pioneer Woman jest zwykle kremowe i ogólnie pobłażliwe, więc kiedy postanawia zrobić coś ekstra bogatego, naprawdę wchodzi all-in.

“Za pomocą suwaków masz tylko kilka ugryzień, aby nadać im smak” – wyjaśniła. “I to po prostu daje naprawdę bogate wrażenia.”

Użyła ciężkiej śmietany, żeby zrobić slidery także na swoim blogu i tam wyjaśniła, że ​​krem ​​daje burgerom “pyszne bogactwo i sprawi, że poczujesz się bardziej niegrzeczny”.

Zdobądź przepis: Suwaki grzybowo-szwajcarskie z pikantnym sosem Fry od The Pioneer Woman

Po wymieszaniu mięsa z ciężką śmietaną, solą i pieprzem oraz sosem Worcestershire, Ree użył łyżeczki do lodów, aby porozsuwać suwaki. Szufelka z lodami miała dwie uncje lub ćwiartkę kubka, a miarka sprawiła, że ​​wszystkie jej suwaki były tej samej wielkości. Potem po prostu zrobiła kulki na ciasta w ręce i użyła kciuka, by zrobić wcięcie w środku każdego pasztecika..

“To sprawia, że ​​suwak nie robi się puszysty i staje się zbyt nieporęczny i wysoki, gdy idzie na grill”, powiedziała.

Kiedy suwak staje się zbyt wysoki, bardzo trudno jest dopasować się do ust osoby. Ale Ree wręczyła mężowi tacę pełną swoich surowych suwaków, aby móc ją grillować na zewnątrz, a kiedy przyniósł je z powrotem, były one odpowiedniej wielkości i kształtu do bułeczek na kolację, które wyłożyła jako bułeczki. Wydawali się również hitem wśród dzieci.

Co sądzisz o sztuczce Pioneer Woman do używania ciężkiego kremu w suwakach??