(Image credit: @buzzpopcocktails / Instagram)

Kilka tygodni temu internet wspólnie stracił rozum nad faktem, że Costco sprzedawał 100-kaloryczną wódkę Popsicles (ponownie). Te brzmią świetnie i jestem pewien, że są pyszne, ale jeśli ty naprawdę chcesz popijanych popów, a potem musisz sprawdzić w Buzz Pop Cocktails w Las Vegas. Są bardziej wyszukaną i bardziej oryginalną wersją Costco. Popsicles mają po 100 kalorii i są załadowane tequilą z najwyższej półki, rumem, burbonem i wódką.

Boozy push pops są zaprojektowane przez szefa kuchni Jason’a Isaacsa, a według strony internetowej Buzz Pop Cocktails są “świeże, żywe i szalenie smaczne owoce sezonowe, które zostały wprowadzone do włoskiego stylu pięciogwiazdkowego, ekskluzywnego sorbetu dla smakoszy”. z alkoholami z górnej półki. Brzmią wyśmienicie. I zobacz, jak słodko wyglądają na Instagramie!

Daj opaleniznę, weź Buzza za pomocą tych retro popowych push-popów dla dorosłych. Śmiało, Zanurz się. #buzzpops. . . . Buzzpopcocktails #buzzpopcocktails #eats #foodiefeast #foodiegram #delish #foodie #alcoholic_popsciles #alcoholpops #alcoholicpushpops #alcohol_pushpops #alcoholpops #alcoholpopsicles #frozencocktails #buzzfeed #treatyselfself #buzzfeast #foodiefest #partidea #holiday #slay #fun #adult_pushpops #eater

Post udostępniony przez Buzz Pop Cocktails (@buzzpopcocktails)

Jest teraz osiem smaków, w tym Blueberry Mojo z jagodami, granatem i tequilą premium oraz Lemon Drop Martini z fasolką waniliową i wódką. Smak Southern Belle to mieszanka słodkiej herbaty, świeżych brzoskwiń, cytryny i burbona. Pink Paradise to grejpfrut i pomaranczowy kolor z malinami i tequilą.

Aby uzyskać bardziej tropikalny smak, Caribbean Breeze składa się z pomarańczy, ananasa i białego rumu, a Mango Passion Fruit – cytryny, granatu i rumu. Jest też aromat o nazwie Watermelon Patch, który jest dostępny z wódką lub rumem, i Moskiewski Muł, z pikantnym imbirem, limonką, odrobiną brązowego cukru i wódką, oczywiście.

Buzz Pops są teraz dużo silniejsze niż większość zamrożonych koktajli na rynku. 100-kaloryczne popsicles Costco to 8 procent alkoholu, a to prawie dwa razy więcej niż 15 procent.

Buzz Pops są dostępne w różnych restauracjach i wydarzeniach w całym kraju. Tak długo, jak masz powyżej 21 lat, możesz je także kupić przez Internet za pośrednictwem strony Buzz Pops Cocktails, gdzie zestaw ośmiu popów z wszystkimi smakami kosztuje 99 USD. Jest dostarczany w specjalnym pudełku, aby je zamrozić, dopóki nie dotrą tam, dokąd zmierzają.

Spróbowałbyś tych boozowych popsów?