Niedawno rozmawiałem o tym, że mam zimną kuchnię i jedną z rzeczy, o których mówiono najczęściej, jest to, że zimna kuchnia jest całkowitą przekąską dla wschodzącego chleba. Rzeczywiście jest! Więc kiedy ta prosta wskazówka pojawiła się w zeszłym tygodniu, poczułem się trochę głupio, nie myśląc o tym wcześniej. Podkładka grzewcza + ciasto = Huzzah!

Nasi przyjaciele z Lifehacker wskazali nam interesujący pomysł znaleziony niedawno w The Pink Peony of Le Jardin. Jeśli podkładka grzewcza zostanie umieszczona pod zamrożonym chlebem na wysokim poziomie, ciasto będzie nie tylko szybciej rosnąć, ale nadać mu bardziej spójną teksturę do pieczenia, ponieważ ciepło jest równomiernie stosowane.

Czy to będzie coś, co spróbujesz w swojej kuchni? Czasami byłem znany z tego, że przez chwilę mrożono ciasto w kuchence mikrofalowej, ale nigdy nie miałem nic dłuższego jak poduszka grzewcza. Jakie jest twoje zdanie na temat tej szybszej techniki chleba? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej.

• Czytaj więcej: Spraw, aby mrożone ciasto stało się szybsze z Lifehacker

Związane z: Użyj blaszki Muffin na lepsze chrupiące chleba

(Zdjęcie: Pink Peony of Le Jardin via Lifehacker)