LaCroix to Starbucks z gazowaną wodą. To właśnie gazowany juggernaut otworzył drzwi do wodnistej szałowej wody i sprawił, że wszyscy pragną seltzer 24/7, a teraz każda inna firma produkująca napoje ściga się, aby stworzyć kawałek rynku wody gazowanej LaCroix. LaCroix wciąż nosi koronę, ale może mieć powód do denerwowania, ponieważ wygląda na to, że Amazon i Whole Foods się na nią wybierają.

LaCroix jest zimny i odświeżający i ma świetną grafikę. Jest to prawdopodobnie jedyna marka wody gazowanej, którą osoba może nosić na stroju kąpielowym. (Rozumiem, że mogę być w mniejszości na tym.) Ale zwyczaj LaCroix może być drogi. Najtańsze, które udało nam się znaleźć w sklepach LaCroix, to 26 centów za puszkę, jeśli kupisz pudełko 15-puszkowe za 3,99 USD w Aldi, lub 38 centów za puszkę, jeśli kupisz pudełko 24-polowe za 8,99 USD w Costco. Jeśli pijesz cztery lub pięć dziennie, lub jeśli mieszkasz z innymi ludźmi, którzy również zużywają duże ilości wody gazowanej, może to zsumować.

Whole Foods ma swoją własną, naturalnie aromatyzowaną wodę gazowaną pod marką swojego domu, 365 Everyday Value i Delish donosi, że obecnie Whole Foods sprzedaje swój kraj za 3,99 USD za paczkę 12 sztuk, a jest to transakcja typu buy-one-get-one . Oznacza to, że 24 puszki to 3,99 USD, co daje cenę za puszkę do 16 centów. To nie do pobicia.

Woda gazowana Whole Foods dostępna jest w pięciu smakach: cytrynowym, limonkowym, pomarańczowym, grejpfrutowym i “czystym”, który jest po prostu gazowaną wodą. Według Quartz, Whole Foods wprowadzi we wrześniu wersję o smaku imbiru.

Transakcja BOGO jest dostępna tylko dla użytkowników Amazon Prime korzystających z aplikacji Whole Foods, ale jeśli cokolwiek może skłonić ludzi do umieszczenia innej aplikacji na swoich telefonach, to 16-centowa woda gazowana.

Czy wypróbowałbyś gazowaną wodę Whole Foods??