(Image credit: @oatly / Instagram)

W ubiegłym roku byłem w Szwecji, Finlandii i Danii, a na lotnisku w Reykjaviku odbyło się co najmniej pół tuzina wolnych miejsc. Mam obsesję na punkcie Skandynawii z wielu powodów, które nie ograniczają się do niekończących się dostaw atrakcyjnych obywateli i atrakcyjnych mebli biurowych. Uwielbiam również popularność produktów marki Oatly, opartej na mleku owsianym, opracowanej przez innowacyjną, przyjazną dla środowiska grupę Szwedów.

Firma zaczęła od zwykłego mleka owsianego i od tego czasu wzbogaciła się o mleczka owsiane o smaku owocowym, lody o zimnym zapachu, śmietanę owsianą, napoje z odzysku owsa, owsiany i owsiany. Ale Oatly wydał ostatnio własną linię lodów, której towarzyszyła piosenka Vanilla Ice. (Wiesz dokładnie, który z nich).

PODGŁOŚNIJ TO!!!!!!! Przepraszam za wszystkie pułapki, ale nie chcieliśmy, abyś przegapił muzykę, ponieważ wydaliśmy na nią szaloną sumę pieniędzy, abyś mógł obejrzeć film i pomyśleć, że film był o wiele fajniejszy niż wtedy, gdy wideo nie mieć jakąkolwiek muzykę, która kosztuje szaloną sumę pieniędzy. Tak więc, ze względu na grę i uszczęśliwianie nas, WYŁĄCZYJ SIĘ!!!!!!!

Post udostępniony przez Oatly (@oatly) w dniu

“OBRÓCIĆ SIĘ !!!!!!!”, napisał Oatly na Instagramie. “Przepraszam za wszystkie pułapki, ale nie chcieliśmy, abyś przegapił muzykę, ponieważ wydaliśmy na nią szaloną sumę pieniędzy, abyś mógł obejrzeć film i pomyśleć, że film był o wiele chłodniejszy, niż gdyby film nie zrobił” nie ma żadnej muzyki, która kosztuje szaloną sumę pieniędzy. ”

Obecnie dostępnych jest pięć smaków wegańskich bezalkoholowych lody Oatly: naprawdę posh słony karmelowy orzech laskowy, bardzo elegancka podwójna czekolada, prawdziwa czekolada, całkiem zwyczajna truskawka i całkiem przeciętna wanilia. (Czy wspominałem, że uwielbiam tę firmę? Ponieważ uwielbiam tę firmę.)

Chociaż wielka trójka – czekolada, wanilia i truskawka – zostały wypuszczone wcześniej bez ścieżki dźwiękowej Vanilla Ice, teraz będą na półkach w nowym, bardziej przyjaznym dla ziemi opakowaniu z tektury. “Zapewni to nie tylko przyjemniejsze wrażenia, ale także zmniejszy wpływ tego produktu na klimat o 79%”, mówi Oatly. “Tak, dobrze to przeczytałeś.”

Niezależnie od tego, istnieją dwie absolutne prawdy na tym świecie. Możesz wyglądać na plaży latem, ponieważ plaże są fajne i nie osądzają nikogo (chyba, że ​​oczywiście zaśmiecasz, a potem karma ma coś do powiedzenia) i czyjeś uprzedzone zdanie o idealnej wielkości ciała Kształt do zawieszenia na plaży nie powinien w żaden sposób mieć nic wspólnego z tym, czy w sobotnie popołudnie wyjdziesz na jedną gałkę lub dwie miarki, czy trzy miarki Bardzo Krówki Czekoladowej Czekolady. Nie 15 miarek, jeśli masz ochotę na 15 miarek, ale to oznaczałoby, że musiałbyś kupić kolejny karton Bardzo Fancy Double Chocolate Fudge, który zwiększyłby nasze wyniki sprzedaży i uczyniłby Johan Girdo naszym dyrektorem handlowym bardzo szczęśliwym, co mogę zapewnić w żaden sposób nie jest zamiarem tego postu.

Post udostępniony przez Oatly (@oatly) w dniu

Jedynym minusem jest to, że te lody nie wydają się jeszcze dostępne w Stanach Zjednoczonych. Chociaż w tym tygodniu firma Oatly rozdawała darmowe sztaby w Sztokholmie, nie jest ona wymieniona na stronie produktów dla dobrej marki U.S.A.

Wygląda na to, że nadszedł czas, aby wrócić do Szwecji.