Rozmawiałem z Iną Garten w zeszłym tygodniu, w wywiadzie dotyczącym jej nadchodzącej książki. I oczywiście, ponieważ zbliżał się tydzień koktajlowy, musiałem ją zapytać o jej ulubiony koktajl! Oto, co powiedziała, wraz z kilkoma wskazówkami dotyczącymi rzucania stron, gdy biorą udział koktajle.

Ulubiona ulubiona koktajl Garten do serwowania w domu, powiedziała, jest staroświecka whisky kwaśny. Uwielbia staroświecki smak i fakt, że może wyglądać tak wspaniale, gdy podaje się go w szklance martini. “Coś” – powiedziała – “podawane w szklance martini wydaje się zabawne.”

Wskazała także różową grejpfrutową margaritę, która jest w jej najbliższej książce i jest wspaniałym letnim napojem.

Poprosiłem ją o wskazówki dotyczące dodawania koktajli do rozrywki. Często może czuć się przytłaczająco, aby robić koktajle dla tłumu – zastanawiałem się, czy ma jakieś dobre pomysły na mieszanie koktajli w partii.

“Właśnie dlatego piszę te przepisy na koktajle” – powiedziała. “Większość receptur koktajlowych jest dla jednego na raz, a jeśli masz osiem osób na kolację – jak zrobić po jednym na raz?” Więc wszystkie przepisy, które pisze, są przeznaczone na dzban z napojami. Możesz wymieszać każdy napój w świeżej szklance – zalać go lodem, wstrząsnąć – ale podstawowa mieszanka jest już gotowa w dzbanku, czekając na podanie do gościa.

Chcę spróbować tego kiedyś i zamiast kolacji podawać koktajle zamiast piwa lub wina. Mogę nawet spróbować ulubionego Garten’a – whisky acid. Poniższy przepis sprawia, że ​​wystarczy 4 porcje. (I dzięki za wszystkie sugestie whisky, wszyscy!)

Zdobądź przepis: Świeży Whisky Kwaśnie w Food Network

Jaki jest twój ulubiony napój z dzbana? Wypróbowałeś którąś z Iny Garten?

Związane z: Ulubiony lody Ina Garten: i lody

(Zdjęcia: House Beautiful; Food Network)