W zeszłym tygodniu zobaczyłem, jak Victoria Beckham wycina duży arbuz ze świecą i zjada ją jak tort urodzinowy, a od tego czasu mam intensywne pragnienie ciast. Nie mówię też o wyrafinowanych ciastach bez mąki czekoladowej czy eleganckich solonych tartach karmelowych. Marzy mi się właściwy tort urodzinowy zaraz po przyjęciu 7-latka, z białym lukrem i mnóstwem kropi dla ostatecznego efektu nostalgii.

Czy będąc dorosłym można po prostu kupić tort urodzinowy bez powodu? Zawsze mam wrażenie, że sprzedawca poprosi mnie o dostarczenie dowodu dzieciom, lub przynajmniej kupienie pakietu nowatorskich kapeluszy imprezowych z tym związanych.

Ale teraz mam wrażenie, że Trader Joe ma moje plecy, ponieważ właśnie wprowadzili nowy tort urodzinowy typu “chodź i idź”, który może pomieścić do 10 osób za jedyne 6,99 $.

Nowy “Party Cake” Tradera Joe zadebiutował w piątek jako klasyczny dwupoziomowy tort waniliowy z lukrem waniliowym, a całość pokryta jest posypką tęczowego konfetti. TJ obiecuje, że nigdy nie skąpią w kroplach, a góra jest celowo pozostawiona pusta, dzięki czemu można ją ozdobić samodzielnie, dodać świece lub ogniste ogniwa, lub po prostu zostawić ją gładką.

To niesamowite, jak wiele zabawnych opakowań i zdrowa dawka posypki sprawiają, że chcę kupić coś tak prostego. Trader Joe’s sprzedaje teraz swoje własne Party Cakes w swojej piekarni. Opis ze strony internetowej: “dwie warstwy puszystego, białego, waniliowego ciasta, posmarowane bogatą, lukier waniliowy i ręcznie zdobione kroplami konfetti w kolorze tęczy.” Aka, to ciasto. Nie próbowałem go jeszcze, ale znając Tradera Joe i znając ciasto, nie ma mowy, żeby to nie było dobre.

Post udostępniony przez JunkBanter.com (@junkbanter) na

Trader Joe nazywa to “tortem imprezowym” i sugeruje używanie go na urodziny, imprezy biurowe, prysznice dla dzieci i inne rodzaje imprez okolicznościowych. Ale potrafię wymyślić wiele powodów, dla których warto urządzić przyjęcie, jeśli na stole jest 7 ciastek. Czy twój przyjaciel skończył swoją powieść? Zasługuje na ciasto! Czytanie całej powieści jest wielkim osiągnięciem, które nie powinno zostać pominięte. I wiem, że wszyscy mówią, że wyrzucenie śmieci na krawężnik, zanim przyniesie śmieciarka, jest nagrodą, ale to brzmi jak czas tortu dla mnie.

Cały tort waży 21 uncji. Teoretycznie obsługuje od ośmiu do dziesięciu osób, ale mam na myśli … prawdę mówiąc, uważam, że czterech odpowiednio oddanych ludzi może wykonać krótką pracę.

A jeśli masz cztery osoby i ciasto, masz imprezę.