Robimy sporo zakupów w Trader Joe’s. Jest w pobliżu, stosunkowo niedrogie i dobrze zaopatrzone w wiele zabawnych potraw, które lubimy (witajcie prosciutto!). Kupujemy większość naszych ziaren i produkujemy artykuły w lokalnej spółdzielni lub na rynku rolników, a wiele innych naszych produktów pochodzi z TJ’s. Zawsze byliśmy jednak zirytowani w sekcji pieczenia.

Trader Joe, przynajmniej w naszej części świata, nigdy nie nosił “właściwego” cukru, albo cukru, z którego można upiec. Mieli cukier turbinado, a czasami trochę soku z wypalanej trzciny, ale lubimy trzymać się naszego zwykłego białego cukru do pieczenia. Nasza spółdzielnia tak naprawdę nie nosi “właściwego” cukru; to wszystko syrop klonowy i szorstkie, brązowe, skrystalizowane rzeczy. Więc zawsze musieliśmy wytropić się w zwykłym sklepie spożywczym dla naszej słodkiej poprawki.

Cóż, ta jedna zewnętrzna podróż jest już dostępna! Ostatniej nocy byliśmy w Trader Joe’s i zauważyliśmy całą ścianę białego cukru trzcinowego na półce New Releases. Hurray – teraz możemy zaopatrzyć się w mąkę i cukier na naszym biegu TJ.

Czy kupujesz w Trader Joe’s? Czy podoba ci się ich zestaw produktów, czy kupujesz tylko kilka rzeczy i dostaniesz resztę gdzie indziej?

Związane z: Recenzja produktu: Mąka uniwersalna przedsiębiorcy Joe

(Zdjęcia: Faith Durand)