(Image credit: IKEA)

IKEA wydała dzisiaj swój cyfrowy katalog 2017, a podczas gdy wszystkie meble i produkty domowe zyskują na znaczeniu, jest coś nowego i ekscytującego, co mogłeś przegapić – a tak się składa, że ​​jest jadalne.

Zeszłego lata IKEA otworzyła sklepy ze słodyczami w większości lokalizacji w Stanach Zjednoczonych. Za jedyne 7,99 funta za funt, trudno oprzeć się słodkiemu pragnieniu, które wita cię podczas zakupów. Na początku tego roku wybraliśmy 10 najlepszych cukierków IKEA, ale do listy trzeba dodać nową. W rzeczywistości może to być najlepszy cukierek, który ma do zaoferowania IKEA.

(Image credit: IKEA)

Chciałbym przedstawić wam gummie z Dala Horse. Konie Dala, na wypadek gdybyś nie był zaznajomiony, są cennymi postaciami szwedzkiej sztuki ludowej – zazwyczaj malowanymi drewnianymi końmi. Te gumy są w kształcie konia Dala i są wolne od GMO i wysoko fruktozowego syropu kukurydzianego. Istnieją trzy smaki: ananas, cytrusy i malina.

Jeśli lubisz szwedzkie gummies Fish, pokochasz ten nowy dodatek do cukierkowej ściany IKEA. Są mniej twarde niż szwedzkie ryby, ale są bardzo aromatyczne.

Obecnie są one dostępne tylko w lokalizacjach IKEA w Bloomington (Minnesota), Seattle, College Park (Maryland) i Conshohocken (Pensylwania). Będą dostępne w całym kraju do listopada. Torba o wadze 5,3 uncji kosztuje 1,99 USD.