Książka: Ja, ja i ciasto Sherry Gore

Kąt: Klasyczne ciasta Amish na każdą możliwą okazję.

Przepisy na teraz: Ciasto śmietankowe bananowe, dynia sernik Gingersnap, cukier jabłkowo-śliwkowy, ciasto na parze, imbirowe ciasto, słodkie ciasto ziemniaczane, ciasto toffi, niemieckie ciasto czekoladowe, ciasto z orzechami amish, szynka i ser

Kto by się cieszył tą książką? Każdy, kto potrafi mówić przez ponad pięć minut o zaletach kruchej i kruchej panierki.

Szybkie fakty

Kto to napisał: Sherry Gore

Kto je opublikował: Zondervan

Liczba przepisów: 100

Inne zalety: Ta książka kucharska to skarb zarówno dla gospodyń domowych, które mogą rywalizować w konkursach na ciasto, jak i tych z nas, którzy czują się nieco zdenerwowani perspektywą rozwinięcia skorupy. Zaczyna się od przystępnego i kompleksowego spojrzenia na ciasto podstawowe – ślepe pieczenie, wybór patelni, podstawowe przepisy na ciasto i tak dalej – zanim zanurzymy się w samych przepisach.

Przeplecione w rozdziały są także opowieściami o życiu Sherry w jej kochającej ciasto społeczności Amish i jej przejściu od piekielnego do piekielnego piekarza. Ta książka kucharska jest zarówno dobrą lekturą, jak i dobrym źródłem informacji na półce.

Znajdź książkę w lokalnej bibliotece, niezależnej księgarni lub Amazon: Me, Myself and Pie przez Sherry Gore

Apartment Therapy Media dokłada wszelkich starań, aby testować i recenzować produkty w sposób uczciwy i przejrzysty. Poglądy wyrażone w tym przeglądzie są osobistymi opiniami recenzenta, a ta konkretna recenzja produktu nie była sponsorowana ani opłacana w żaden sposób przez producenta lub agenta działającego w jego imieniu. Jednak producent dał nam produkt do testowania i przeglądu.