(Image credit: @ misslongwinded / Instagram)

Zwykle, gdy myślę o różowym jedzeniu, może to być różowe, albo pączek, albo napój o tematyce jednorożca z kawiarni Starbucks – ale nie dzisiaj. Dzisiaj mówię o różu sałata. Wiesz, jak te, które znajdziesz w sałatce? Ostatnio widzę to na całym Instagramie i to nie jest tylko sztuczka po Walentynkach. obiecuję!

Post udostępniony przez silviacensiphoto (@silviacensiphoto)

Pink był wszędzie w ciągu ostatnich kilku lat. Widzieliśmy to w kolorze włosów, trendach w projektowaniu domu i modzie. No i oczywiście rosé, a teraz rosé cider. W 2016 roku, kiedy New York Magazine“The The Cut” jest wyraźnym pastelowym różowym “Millenial Pink”, mającym wiele sensu, ponieważ jest tak szalenie popularny. Dlatego nie jest tak zaskakujące, że jednym z najgorętszych trendów na Instagramie, według Eatera, jest różowa sałata (a dokładniej Radicchio de Vento lub Rosa de Verona, pochodzące z Włoch).

Post udostępniony przez Giorgia Polo (@giorgette_p) na

Różowa sałata to cykoria, tradycyjnie uprawiana we Włoszech, ale jest kilka miejsc w Kalifornii i Pensylwanii, które uprawiają własne uprawy. Możesz mieć dość szczęścia, aby złapać kilka lub dwa na lokalnym Whole Foods Market lub lokalnej restauracji, która jest na bieżąco z nowymi trendami.

Post udostępniony przez Missy Bochatey (@misslongwinded) w dniu

Jeśli jesteś podobny do mnie i mieszkasz w pobliżu żadnego z tych miejsc, możesz dołączyć do mnie, oglądając go na Instagramie – ideę, z którą doskonale się czuję. Mam wystarczająco dużo czasu, aby moja rodzina jadła sałatkę z zieleni. Różowa wersja może mnie zakazać w kuchni.

Wypróbowałeś tę lekko gorzką różową sałatę?

Również nasi czytelnicy są zadowoleni:

To jest Różowa Sałata