Jak wielu, od samego początku byłem wielkim fanem Ree Drummond. Jej przepisy zawsze dają niepozorne jedzenie, by wyżywić rodzinę. To powiedziawszy, przez te wszystkie lata, które obserwowałem oczami orła, gdy uprawiała imperium żywnościowe, nigdy nie zauważyłem, że brakuje jej podstawowego składnika w jej kuchni. Czy ty?

Post udostępniony przez Ree Drummond – Pioneer Woman (@ thepioneerwoman) on

Jeśli jesteś podobny do mnie i śledzisz ją od samego początku, może wydawać się szokujące, gdy odkryjesz, że od początku brakowało jej czegoś w jej kuchni: banany.

Napisała w poście o swojej niechęci do owoców w 2011 roku, w połączeniu z receptą na banany Foster. “Przez całe moje czterdzieści dwa lata na tej ziemi nigdy nie jadłem całego banana, tu i ówdzie miałem przypadkowe ukąszenia, z których połowa była natychmiast wypluwana w serwetkę” – wyjaśnia Ree w poście.

Jej niechęć do owoców pojawiła się ponownie w tym roku, kiedy została przesłuchana przez Foxa po tym, jak została wybrana jako twarz do tegorocznego konkursu Pillsbury Bake-Off. Zapytana o to, co jest dla niej niedostępne, Ree wzmocnił to, co powiedziała w 2011 roku. “Banany, to jedyny składnik, który jest poza zasięgiem i to przeze mnie. Mam restaurację w moim małym miasteczku i nie ma ani jednego banana w Połączone w dowolnym miejscu “- wyjaśnia.

Mam przyjaciół, którzy mają silne awersje do rzeczy takich jak majonez lub mango (co jest dla mnie całkowicie szalone). Czy istnieje jedzenie, które bez względu na to, jak jest krojone, pokrojone w kostkę, przygotowywane czy zamaskowane, zawsze będziecie znosić nienawiść i nienawiść? Cilantro jest popularną odmianą nienawiści, podobnie jak żywność o dziwnych teksturach, takich jak uni. Co znajduje się na górze listy?

Więcej artykułów o Pioneer Woman

  • Najmądrzejsze przepisy na szybkie kuchenki od kobiety pionierskiej
  • The Pioneer Woman jest 23. największym właścicielem gruntu w USA.
  • Oczywiście hotel Pioneer Woman jest już wyprzedany na cały rok
  • 5 rzeczy, których nauczyliśmy się od spojrzenia na spiżarnię Ree Drummonda