Martha i Snoop’s Potluck Dinner Party jest absurdalnie czarujący i głęboko surrealistyczny. Jestem wielkim fanem przyjaźni Marty i Snoopa; wykorzystali swoje dziwne pary do stworzenia spektaklu złożonego z luźnych, zabawnych rozmów, które zebrałeś wokół parującego garnka lub deski do krojenia, śmiejąc się jako sos do wymieszania lub ugniatane ciasto. Członkowie rodziny zatrzymują się, śpiewają do późnych godzin (oczywiście do DJ-a, na żywo), a gwiazdy pojawiają się, by ugotować łokieć za łokieć z kultowym raperem i domową boginią.

W tym tygodniu VH1 wypuściło pierwsze sześć minut nowego sezonu. W podglądzie Snoop i Martha są gospodarzami mojej wymarzonej wspólnej imprezy urodzinowej, którą rozpoczynają, wyskakując z ogromnego tortu. Martha mówi: “Zawsze mamy wspólną zabawę” i jak mogliby nie? Niecałą minutę przed koncertem i już mamy duelingowych DJ-ów, około 500 balonów i Martha Stewart w metalicznej marynarce z radością skradnę jej plecy.

Gotowy na premierę sezonu 2 w dniu 16 października? Weź przykład ze swoich przyjaciół, Marthy i Snoop, i przygotuj menu-premiera w nocy inspirowane wszystkimi produktami, które wspominają w tym klipie.

Biała Sangria

Według Marthy Stewart biała sangria to “idealny napój urodzinowy”. Jest to również doskonały czteroskładnikowy koktajl dzbanowy, który zrobi wrażenie na innych obserwatorach telewizyjnych. Nie zapomnij postępować zgodnie z radą Snoop i zjedz wszystkie owoce.

Extra-Crispy Chops

Chociaż mogą nie mieć magii mamy Snoopa (niecierpliwie czekam na ten pełny przepis w premierowym wydaniu), te chrupiące kotlety wieprzowe dla dwóch osób będą zadowolone.

Peach Cobbler

Ich pierwszym gościem w tym sezonie jest Patti LaBelle i oczywiście ona przychodzi z przysmakami. Jeśli nie możesz zdobyć rąk pani LaBelle, legendarnego brzoskwiniowego szewca, zrób porcję brzoskwiniowych kostek do szaszłyków i zajadaj się, kiedy ona wyśpiewa Snoopa z “If Only You Knew”.