W ciągu ostatniego miesiąca Top Cultured zajęło się publikowaniem serii wykresów przepływu żywności, które mimo długiego czasu są raczej na dobrej drodze do podejmowania decyzji dotyczących wyboru określonych produktów spożywczych. Naprawdę zostawili nam mnóstwo pytań dotyczących naszych własnych wyborów i dzisiaj, jesteśmy tutaj, aby rozwiązać wszystkie te problemy.

Gdybyś mógł zaplanować swój proces myślowy, przechodząc przez lokalny sklep spożywczy, czy wyglądałby jak powyższe wykresy? Firma Top Cultured opracowała poważne wykresy przepływu mapujące proces podejmowania decyzji za wyborem żywności, która najlepiej odpowiada Twoim aktualnym potrzebom i gustom. Możesz sprawdzić je wszystkie tutaj:

• Co powinienem jeść: Candy Edition
• Gdzie powinienem jeść ?: Fast Food Edition
• Co jeść ?: Cereal Edition
• Co powinienem pić ?: Edycja piwa
• Co powinienem jeść ?: Edycja z mrożonego korytarza
• Gdzie powinienem jeść ?: Restauracja sieciowa

To, co naprawdę uderzyło w dom po przeczytaniu każdego z wykresów, to długość procesu wyboru jedzenia i ilość pytań zadawanych przed zdobyciem przedmiotu. Chociaż wiele rzeczy, które kupujemy w naszym lokalnym sklepie spożywczym, różni się od ich map, proces, w którym szczegółowo się spisali, nie jest zły. Zabawne i może nieco stereotypowe, ale w każdym razie dość trafne.

Znaleźliśmy się z powrotem i zastanawialiśmy się, czy włożyliśmy tyle myśli w przedmioty, posiłki i pożywienie, które pielęgnujemy we własnym domu? Nie będziemy kłamać, były noce, kiedy byliśmy zmęczeni, spłynęliśmy i znaleźliśmy się przed zamrażarką szybkich posiłków, przebiegając przez te same myśli co powyżej, ale co z dniami, kiedy mamy trochę czas?

Czy marnowanie czasu na myślenie o składnikach lub procesie gotowania jest stratą czasu? Czy to sprawia, że ​​jedzenie jest niezdrową obsesją? Czy może jest to szacunek dla samych składników? Co ważniejsze, czy moglibyśmy cieszyć się o wiele większym szczęściem, gdybyśmy włożyli tyle przemyśletu w składniki, posiłki i korespondencję w nasze codzienne życie i linie czasu??

Ogólnie rzecz biorąc, myślimy “myślenie”, zawsze prowadzi do dobra, a nie szkody. Zabija naszą reakcję jelitową, która może pochylić się w kierunku większych porcji lub większej ilości pokarmów nasyconych węglowodanami (których trudno uniknąć na Środkowym Zachodzie – czasami wydaje się, że wszystko ma stronę herbatników i sosu). Myślenie może naprawdę dotrzeć do sedna tego, czego pragniesz i pozwolić na czas i przygotowanie takich przedmiotów.

Celem jest zawsze pozostawiać swój stół szczęśliwym i zdrowym, więc gdzie to pozostawia cię w procesie myślenia za jedzeniem. Czy twój jest tak długo jak te wymienione powyżej? A może jesteś typem osoby latającej w morze?

Zostaw nam swoje myśli poniżej, w tym procesie myślenia o żywności typu fast food, który może albo zaciemniać twój widok, albo rozjaśniać go w zależności od twojego typu osobowości.

Związane z: Jak daleko twoja produkcja podróży?

(Zdjęcia: Członek Perfecto Insecto Top Culture i Flickr, licencjonowany do użytku przez Creative Commons)