(Image credit: Starbucks)

Nie każdy pomysł może osiągnąć takie wysokości, jak fenomen Pumpe Spice Latte, prawda? Przynajmniej to jest lekcja, którą Starbucks nauczył się od wejścia na scenę dnia i nocy, w której spotyka się wino i przekąski. W tym tygodniu firma oficjalnie złomuje format “Wieczorów”, który wypróbował w około 439 placówkach, raportach The Seattle Times.

Zdjęcie zamieszczone przez Julię Shevchenko (@jualshe) na

Program wieczorny, w którym podawano piwo, wino i małe talerze, rozpoczął się w jednym sklepie w Seattle w 2010 roku i według prognoz został wprowadzony do tysięcy sklepów już w 2014 roku..

Jednak firma powiedziała The Seattle Times przenosi energię na marki Roastery and Reserve Starbucks, gdzie pojawiają się piwa, wina i alkohole. Ponadto niektóre licencjonowane sklepy mogą kontynuować program, podobnie jak niektóre sklepy międzynarodowe.

(Źródło obrazu: M. Unal Ozmen / Shutterstock)

Roastery (w Seattle z planami otwarcia co najmniej pięciu kolejnych do końca 2019 r.) Jest “ekspansywnym miejscem prezentacji, gdzie prażone są najbardziej prymitywne, małe partie ziarna kawy Reserve, oraz różne sposoby przygotowywania kawy, w tym nad i syfon, są używane. ” Z drugiej strony, sklepy zapasowe znajdują się pomiędzy tradycyjnymi sklepami i palarniami, oferując najbardziej ekskluzywne mieszanki kaw i metody warzenia.

Zapotrzebowanie na jedzenie w sklepie jest teraz przenoszone do tłumu w porze lunchu, ponieważ ostatnie kaszki z koziego sera i kóz zostaną przerzucone wieczorem 10 stycznia..

Czytaj więcej: Starbucks pobiera wino, piwo i jedzenie z wieczornego menu w swoich zwykłych sklepach z The Seattle Times