(Źródło zdjęcia: Ashley Anderson)

Nagroda: Karta upominkowa o wartości 2000 USD i podpisana kopia The Kitchn Cookbook
Z: The Kitchn & west elm
Wartość: 2000 USD

Tej jesieni wprowadzamy na rynek pierwszą książkę kucharską Kitchn! Podczas uroczystości połączyliśmy siły z naszymi przyjaciółmi z zachodniego Wiązu, aby jeden szczęśliwy zwycięzca zmienił kuchnię. Niech west elm i The Kitchn pomogą ci uzyskać kuchnię w szczytowej formie w sam raz na sezon wakacyjny z ponad 2000 $ w nagrodach!

Potrzebujesz remontu kuchni? Wpisz poniżej, aby uzyskać szansę na wygraną!

Wejdź, aby wygrać, wypełniając poniższy formularz. Brak konieczności zakupu. Pustka tam, gdzie jest zabronione. Tylko wpis online. Otwarte dla legalnych mieszkańców USA w wieku 18 lat lub starszych. Szczegółowe informacje można znaleźć w oficjalnych przepisach. Rozgrywka rozpoczyna się 1 października 2014 r. O godzinie 10:15 czasu wschodniego, a kończy się 31 października 2014 r. O godzinie 23:59 czasu wschodniego. Wybieramy losowo jednego szczęśliwego zwycięzcę. (Przeczytaj oficjalne zasady tutaj.)

Formularz online – loterie Kitchn Cookbook

Gratulacje dla zwycięzcy, Shannon z Illinois!

Autorzy Sara Kate Gillingham i Faith Durand przygotowali narzędzia i meble z wiązu zachodniego, które są niezbędne w każdej stylowej kuchni. I niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz w kuchni, czy szukasz kreatywnych i łatwych sposobów na wyżywienie siebie lub swojej rodziny, The Kitchn Cookbook daje ci receptury, narzędzia i prawdziwą inspirację, aby gotować własną, nieodpartą nagrodę.

Autorzy pojawią się w sklepach z zachodnimi wiązami w pobliżu. Bądź na bieżąco tutaj!

Aby zapoznać się z polityką prywatności West Elm, kliknij tutaj.