(Źródło zdjęcia: Everett Collection / Shutterstock)

Którą z czasów Marthy Stewart jesteście? Jeśli wziąłeś udział w naszym quizie, wiesz, że zadaliśmy ci kilka trudnych pytań, aby dotrzeć do sedna tego raz na zawsze. Czy zebrałeś odpowiedzi? Dowiedzmy się, czy jesteś modelką Martha Stewart, więzioną Marthą Stewart, czy też czymś pośrednim.

Weź udział w quizie: Którą Erę Martha Stewart jesteś?

(Źródło zdjęcia: Martha Stewart)

Jeśli masz w większości A’s … jesteś Model Martha Stewart!

Zanim Martha Stewart zdominowała świat żywności i rzemiosła, była modelką. Zaczęła modelować w wieku 15 lat i kontynuowała to w college’u w Barnard, aby uzupełnić swoje dochody. Modelowała takie marki jak Chanel, a nawet reklamowała Unilever. Co za dziecko. Zobacz więcej zdjęć z jej pracy w Business Insider.

Jeśli wybierzesz głównie A, oznacza to ucieleśnienie tego czasu w młodym życiu Marty. Jesteś niezależna, piękna i pełna obietnic. Jednak nie doszedłeś jeszcze do tego, i to jest w porządku. Poświęć czas, aby dowiedzieć się, co chcesz w życiu. Nie zapomnij zająć się sobą po drodze i staraj się gotować dla swoich przyjaciół i rodziny tak często, jak tylko możesz. Pieniądze nadejdą, nie stresuj się zbytnio.

(Źródło zdjęcia: Everett Collection / Shutterstock)

Jeśli masz przeważnie B … jesteś Magazine Martha Stewart!

Po przerwie w gastronomii Martha Stewart osiągnęła swój postęp w wydawaniu książek od 1982 r., A następnie w 1990 r.Martha Stewart Living). Kilka lat później, w 1993 r., Powstał program telewizyjny, którego celem było rozszerzenie popularnego magazynu. Każdy chciał mieć kawałek tej rosnącej ikony.

Jeśli masz dużo B na quizie, oznacza to, że obejmujesz wszystkie cechy czasopisma Martha Stewart. Jesteś pracowity, charyzmatyczny i chętny. Masz motywację, by iść daleko, dopóki masz wokół siebie ludzi, którzy potrzebują wsparcia. Teraz jest czas w twoim życiu, w którym możesz spać późno, pracując nad projektem, lub znaleźć się w sieci. W tym czasie będą występować błędy w twoim życiu, ale powinieneś przyjąć te przykłady i spojrzeć na nie jako na problemy, a nie na problemy.

(Źródło zdjęcia: Everett Collection / Shutterstock)

Jeśli masz przeważnie C … jesteś Więzieniem Martha Stewart!

Pod koniec 2001 roku Martha Stewart podjęła pewne złe decyzje, gdy chodziło o giełdę. Została skazana na karę więzienia 8 października 2004 r. I nie została wypuszczona przed 4 marca 2005 r. Jej ksywka w więzieniu była najwyraźniej “M. Diddy”.

Jeśli masz przeważnie C, to niewątpliwie więzienie Martha Stewart. Nie pozwól, aby to cię zepsuło! To tylko oznacza, że ​​musisz trochę się zastanowić. Jeśli czujesz się trochę przytłoczony życiem lub trochę zestresowany w pracy, pamiętaj, aby wstrzymać się i ocenić, co należy zmienić. Nie bierz skróty. Idź na zajęcia z jogi lub bierz po dzianiny. Jesteś na najlepszej drodze, nie wątpię.

(Źródło zdjęcia: Helga Esteb / Shutterstock)

Jeśli masz przeważnie D’s … jesteś Imperium Martha Stewart!

W 1997 r. Stewart rozszerzyła swój magazyn o telewizję, merchandising i inne projekty druku. Tak narodziła się Martha Stewart Living Omnimedia. W 1999 roku firma stała się publicznością i Stewart stała się pierwszą kobietą self-made miliarder w Stanach Zjednoczonych. Po niedługim pobycie w więzieniu (patrz wyżej), Stewart dokonała ogromnego powrotu i rozszerzyła swoją ścieżkę kariery, by włączyć więcej programów telewizyjnych, zabawnych staży i partnerstw marek..

Jeśli masz przeważnie D, oznacza to, że wcielasz wszystkie cechy imperium Marthy Stewart. Jesteś nauką w równowadze – jesteś agresywny, ale spokojny; jesteś mądry, ale wiesz, kiedy musisz zadać więcej pytań; a przede wszystkim jesteś odporny. To jest czas w twoim życiu, w którym musisz skupić się na wielkim obrazie zamiast na codziennych zadaniach. Przestań robić tak wiele list. Pamiętaj, aby być życzliwym dla ludzi, z którymi pracujesz. Zrób więcej wakacji – zarobiłeś.

(Źródło obrazu: lev radin / Shutterstock)

Jeśli masz w większości E … jesteś cool Martha Stewart!

Jesienią 2013 r. Martha Stewart została wezwana do robienia naprawdę złych zdjęć jedzenia i umieszczania ich w mediach społecznościowych. Podczas gdy większość ludzi wyśmiewała się z niej za ten paskudny błąd (ludzie z PR, gdzie jesteście?), Był to właściwie początek czegoś wyjątkowego: Martha Stewart osiągała szczytowy szczyt. Nie obchodzi ją, co myślisz o jej zdjęciach. Zrobiła też świetną pieczeń Justina Biebera, a nawet wylądowała w Snoop Dog. Jest taka fajna.

Jeśli wybierzesz głównie E w quizie, oznacza to, że jesteś oficjalnie w erze fajnej Marthy Stewart. Jesteś zrelaksowany, zabawny i inteligentny. Jesteś super komfortowy wobec siebie i to widać w twoich wszystkich interakcjach z ludźmi. Nic tak naprawdę nie doprowadza cię do upadku, a ty zawsze jesteś w stanie wypróbować coś nowego. Śpisz dobrze w nocy.

Jak się masz? O jakiej erze Marthy Stewart skończyłeś? Daj nam znać w komentarzach.