Na horyzoncie pojawiła się nowa aplikacja do gotowania, która przyciągnęła naszą uwagę. I to nie tylko dlatego, że został stworzony przez Mario Batali.

Zacznijmy od tego, że aplikacja Mario Batali o wartości 9,99 USD nie jest tania, jeśli chodzi o aplikacje. Biorąc to pod uwagę, jeśli zastanawiasz się, co możesz wydać na nową książkę kucharską, jesteś podekscytowany, uważamy, że jest wart każdego grosza. Po pierwsze, Batali sam opracował całą zawartość i uzupełnia 63 włoskie przepisy technikami wideo, świetnymi statycznymi obrazami i wbudowanymi zegarami (bardzo przydatne). Oczywiście, są zwykle pomocne wskazówki, takie jak glosariusz lub informacje na temat parowania żywności, ale szczególnie podobał nam się sposób, w jaki użytkownicy mogą przeglądać przepisy kulinarne według regionów we Włoszech i mogą również dodawać do zakładek określone potrawy lub informacje, aby z łatwością wrócić do nich..

Jak mówi Batali: “Ta aplikacja pozwala mi zbliżyć się tak bardzo, jak nigdy wcześniej, aby osobiście gotować z tobą w twojej kuchni, więc weź oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia i ugotujmy wspaniałe jedzenie!” Czy korzystałeś z tej aplikacji? Jakie są twoje ulubione aplikacje do gotowania i czyścisz te, na których polegasz?

Kup aplikację iTunes

Związane z: Przygotowanie miski Mario Batali: Prawie idealnie

(Obrazy: iTunes)