Od 1981 roku gorąca linia “Butterball” odpowiadała i łagodziła wszelkie wątpliwości związane z gotowaniem indyka. Tylko w Święto Dziękczynienia Butterball otrzymuje około 10.000 połączeń. Niektóre z tych połączeń są dość proste, a inne są, cóż, trochę dziwne.

Z tych 10 000 rozmów jest jedno pytanie, które eksperci linii dyskusyjnej otrzymują więcej niż jakikolwiek inny. Zgadniesz, co to jest? Czytaj dalej, aby uzyskać najważniejsze pytanie, a także trzy z najdziwniejszych, jakie otrzymali.

(Źródło zdjęcia: Ariel Knutson)

Najczęściej zadawane pytanie na gorącej linii Butterball

Mój indyk jest nadal zamrożony! Co ja robię?

Jest to niewątpliwie najczęstsze pytanie, jakie Butterball otrzymuje w Święto Dziękczynienia. Dzwoniący podchodzą do lodówki, aby wyjąć indyka i przekonać się, że jest nadal zamrożony. Co robić ty robisz?

Podobnie jak Kitchn, Butterball sugeruje, że jeśli śpieszysz się, aby odtajać indyka, najbezpieczniejszym sposobem na to jest zanurzenie indyka w zimnej wodzie (od dołu do dołu) i zmienianie wody co 30 minut. Pobranie indyka powinno zająć około 30 minut za funt.

Więcej o rozmrażaniu i gotowaniu indyka: Jak gotować w Turcji: Najprostsza, najłatwiejsza metoda

(Źródło zdjęcia: Ariel Knutson)

3 z najdziwniejszych pytań, które otrzymuje Hotline

1. Czy to jest w porządku, aby szybko rozmrozić mojego indyka używając [wstaw dziwne rzeczy tutaj]?

Dzwoniący do Butterball czasami trochę zdesperowani, kiedy dowiadują się, że ich indyk jest nadal zamrożony w Święto Dziękczynienia. Przykłady prób szybkiego rozmrożenia indyka obejmują rozmrażanie indyka w wannie, w kocu grzewczym, na bielizny iw zmywarce.

(Jeśli zastanawiasz się: No. Nie rób tych rzeczy.)

2. Zostawiłem mojego indyka w samochodzie na noc. Czy nadal jest w porządku jeść??

Jeden dzwoniący przypadkowo zostawił swojego indyka w samochodzie na noc i nie chciał, aby jego żona wiedziała. Dzwoniący pochodził z Florydy, więc ekspert mówi, że prawdopodobnie nie jest bezpiecznie jeść.

(Faceci, pamiętajcie, żeby przynieść wszystkie artykuły spożywcze.)

3. Zostawiłem ptaka na śniegu, by odtajać, a teraz nie mogę go znaleźć. Co teraz?

Ktoś kiedyś nazwał linię dyskusyjną Butterball, kiedy nie mogli znaleźć indyka w śnieżnej kępie. Najwyraźniej odstawili indyka na zewnątrz, żeby się roztopił w śniegu, ale była wielka śnieżyca.

Może to oczywiste, ale ludzie! Jeśli zamierzasz umieścić swojego indyka w snowboardzie, podbiegnij do flagi, żeby wiedzieć, gdzie ona jest! (Żartuję, nie rób tego każdy tego.)

Nowości w tym roku: po raz pierwszy możesz teraz SMS-a na gorącej linii do Butterball

Jaka jest najbardziej szalona rzecz, jaka się kiedykolwiek wydarzyła Twój indyk w Święto Dziękczynienia? Czy otrzymałeś pomoc od infolinii? Lub po prostu zamieszajcie siebie?