Pinterest to świetne źródło, które przyniosło wiele dobrego dla świata. Daje nam źródło wspaniałych, kreatywnych przepisów na praktycznie każdą dietę lub składnik na świecie. Dostarczyła niekończącej się inspiracji dla majsterkowiczów do makijażu, rzemiosła, wystroju domu i wielu innych, a także poważnie podniosła poprzeczkę dziecięcych tortów urodzinowych. Ale moją ulubioną rzeczą na Pintereście jest to, że dała początek zabawnemu memowi o niepowodzeniach tortowych z napisem “Przybili to!”

Wiele tutoriali do ciast i ciastek na Pintereście jest skonfigurowanych tak, jakby odtworzenie pięknego, gotowego na Instagram oryginału było tak proste, jak podążanie za wskazówkami. Życie nie zawsze działa w ten sposób, a wiele osób uważa, że ​​ich ciasteczka z Minionami lub eleganckie ciasteczka księżniczki Elsy wyglądają jak bezkształtne, zmutowane mesy, zamiast ładnych ciastek na zdjęciach. Jednak wielu ludzi ma poczucie humoru i świętuje, że te tortury zawodzą na wesołość.

Teraz Netflix świętuje również piękno tortu, dzięki nowemu konkursowi na pokazy pieczenia Nailed It który zadebiutuje w przyszłym miesiącu.

Zgodnie z podsumowaniem Netflix, w każdym odcinku nowego konkursu na pokazy pieczenia będą mieli trzech domowych piekarzy z “fatalnym nagraniem” próbującym odtworzyć niezwykle skomplikowane wypieki za 10 000 $ nagrody. Wygląda bardzo podobnie The Great British Bake Off gdyby wszyscy zawodnicy byli w ogromnym pośpiechu i tylko wiedzieli, jak piec, a może wygląda bardziej Ace of Cakes jeśli ciasta były robione przez obsadę Amerykański idol.

Występ prowadzony jest przez komediantkę Nicole Byer i słynnego czekoladę Jacquesa Torresa, z rotacyjną obsadą celebrytów i cukierników. Niezwykłe awarie ciasta są częścią zabawy, a zawodnicy wydają się być w żartach i mają tyle samo radości, co sędziowie..

“Nie można zapomnieć o wódce” – zażartował, ustawiając placek.

Możesz zobaczyć cały trailer tutaj.

Wszystkie sześć odcinków pierwszego sezonu Nailed It będzie dostępny na Netflix 9 marca.

Czy obejrzysz Nailed It?