(Źródło zdjęcia: BBC)

Kiedy Mary Berry ogłosiła w 2016 roku, że odchodzi The Great British Bake-Off, ale, że Paul Hollywood przebywał, wydawało się, że The Beatles się rozpadają. Bake-Off był fantastycznym show, jak żaden inny, a duża część jego nitowania-ale-pełnowartościowa wibracja była wynikiem wielkiego porozumienia między Berry i Hollywood.

Ale za rogiem są dobre wieści: Wygląda na to, że Berry i Hollywood znów będą razem The Great American Baking Show.

To świetny pomysł. Great American Baking Show podobno nie radził sobie zbyt dobrze, w porównaniu do powerbooka, który był GBBO w szczytowym okresie. Ale według The Sun, ABC Network nie chce się z tego zrezygnować. Nadal mają nadzieję na uchwycenie części magii występu i zdają się zdawać sobie sprawę, że wiele z tej magii pochodzi od sędziów.

Prezes sieci ABC, Channing Dungey, powiedział The Sun, że sieć jest bardzo podekscytowana The Great American Baking Show, i powiedziała, że ​​ma nadzieję na możliwość dołączenia Berry do Hollywood na następny sezon, “w zależności od harmonogramu”.

Berry i Hollywood byli wspaniali razem. Byli jak oglądanie wielkiego kumpla-gliniarza – ale zamiast rozwiązać morderstwo, badali okruchy biszkoptu Victorii.

Berry jest elegancka, troskliwa i zawsze miła, a zarazem całkowicie prosta w swojej krytyce. Hollywood jest fajny i zabawny. Jest świetny z ukośnym spojrzeniem lub załadowanym podnoszeniem brwi, a Berry mówi, że jest “całkiem sexy”. Wygląda na to, że powinni mieszać jak olej i wodę, ale świetnie się spisali. Są zalotne i zabawne i oboje głęboko dbają o odpowiednią gęstość miękiszu w chlebie ciabatta.

Mary Berry faktycznie osądziła pierwsze dwa sezony The Great American Baking Show z amerykańskim cukiernikiem Johnny Iuzzini, a potem odeszła i Paul Hollywood przyszedł do sędziego trzeciego sezonu, także z Iuzzini. Trzeci sezon został wyrzucony w powietrze w zeszłym miesiącu po przewietrzeniu zaledwie dwóch odcinków, po tym jak kilku byłych pracowników rzekomo oskarżyło Iuzzini o molestowanie seksualne.

Wygląda jednak na to, że w kartach może znaleźć się nowy sezon – zwłaszcza jeśli uda im się dać fanom to, czego chcą, i złożyć razem Berry i Hollywood. Wtedy, jeśli mogą po prostu przynieść Mel i Sue, będzie to naprawdę magia.

Czy chcesz, aby Mary Berry i Paul Hollywood sędziowali Great American Baking Show??