Uczestnicy szybkiej rywalizacji kulinarnej Food Network Posiekanych lepiej wyprostujcie się i błyszczycie ich butami, bo w mieście jest nowy sędzia, a ona będzie ciężko zaimponować. W tym tygodniu sieć ogłosiła, że ​​królowa rozrywkowej i wszechstronnej kochanki robienia wszystkiego doskonale, Martha Stewart, przyniesie jej rozeznany gust i niezrównane kulinarne umiejętności do telewizyjnego show reality show.

“Powracająca, kultowa seria zawodów podniosła poziom ante w tym roku, kiedy to jedyna Martha Stewart dołączyła do obsady jako sędzia, przynosząc jej wiedzę o jedzeniu, nienaganne referencje i wymagającą krytykę do stołu sędziów”, powiedział Discovery Networks. oświadczenie, zgodnie z The Daily Meal.

Martha Stewart jest doskonałym wyborem Posiekanych. Ma encyklopedyczną wiedzę o składnikach i technice, a ona jest wymagającym sędzią prezentacji. I nawet ma doświadczenie sądząc w Posiekanych także wszechświat, wcześniej jako gość gościnny Siekany Junior.

Przeważnie jest jednak wspaniałą osobą do oglądania w telewizji. Jest weteranem telewizyjnej gospodyni, a jej ciepło, dowcip i urok od dawna nie dawały jej spokoju Martha i Martha Stewart Living przestałem wietrzenie. Jej głos jest hipnotyzujący.

Powrót Marthy Stewart to wspaniała wiadomość, ale szczegóły są nadal szczupłe w kwestii tego, jak się pojawi. Sieć nie wyjaśniła, na przykład, czy Stewart zastąpi jednego z obecnych sędziów programu, takich jak Alex Guarnaschelli, Amanda Freitag, Geoffrey Zakarian, Aarón Sanchez, Maneet Chauhan czy Marc Murphy. Nie powiedzieli też, czy Martha Stewart przyprowadzi swojego przyjaciela Snoopa Dogga do serialu gościnnego, ale wszyscy możemy mieć nadzieję.

Tak czy inaczej, Martha Stewart znów będzie w telewizji, a więcej Marthy w telewizji jest zawsze dobrą rzeczą.

Więcej o Martha z Kitchn

  • Um, Hello, Martha Stewart Was Total Babe w latach 80
  • Martha Stewart na jednym elemencie, którego nigdy nie używa
  • Oglądaj Martha Stewart i Snoop Dogg Dance Together