(Źródło zdjęcia: Christine Gallary)

Pozycja: The Mantry Company Artisan Food Subscription
Cena £: 75 USD / miesiąc
Ogólne wrażenie: Jeśli lubisz żywność stereotypowo sprzedawaną na rynku męskim, zwłaszcza przekąski, napoje alkoholowe, gotowe sosy lub wzmacniacze smaku, to ta wyselekcjonowana karma dla rzemieślników jest dla Ciebie..

Po raz pierwszy zobaczyłem nazwę Mantry, byłem zaintrygowany i trochę sceptyczny w tym samym czasie. Czy był skierowany wyłącznie do mężczyzn, a jeśli tak, jakie produkty byłyby dostępne w tym abonamencie? Zbliżając się do zbliżającego się Dnia Ojca, postanowiłem dowiedzieć się, co to za umowa.

Mantry Subskrypcja Box: szybkie podsumowanie

Charakterystyki i specyfikacje: Każde pudełko 75 USD zawiera sześć pełnowymiarowych, nie psujących się artykułów spożywczych. Wysyłka wynosi 10 USD za skrzynkę, ale jeśli zamówisz trzy- lub sześciomiesięczny abonament, wysyłka jest bezpłatna.

Ulubione szczegóły: Markowa drewniana skrzynia z pokrywką była całkiem przystojna. Rzemieślnicy są z całego USA. Każde pudełko ma motyw i można je zamówić indywidualnie.

Potencjalne problemy: To kosztowna subskrypcja z przeważnie produktami gotowymi do spożycia, które nie są tym, co chciałbym wypełnić moją spiżarnią. Chociaż opakowanie było świetne, trudno było wydostać się z opakowania.

Kto by to pokochał? Ci, którzy lubią próbować nowych przekąsek, trunków, gotowych sosów i mieszanek produkowanych w Ameryce.

(Źródło zdjęcia: Christine Gallary)

Mój przegląd Mantry

Mantry dubuje się jako “Spiżarnia współczesnego człowieka”, obiecując, że pomoże ci odkryć co miesiąc amerykańskie produkty spożywcze. Chociaż nie jest całkowicie jednoznaczne, że pudełka są dostosowane do mężczyzn, zawartość pudełek wydaje się być bardzo stereotypowym produktem, który jest sprzedawany mężczyznom. (Pomyśl o alkoholu, kiełbasa, grillowanie, przyprawy, boczek!)

Jak Mantry działa

Mantry to pudełko, które możesz zamówić tylko raz w prezencie lub na zasadzie subskrypcji (trzy lub sześć miesięcy). Każde pudełko kosztuje 75 USD, a opłata za dostawę wynosi 10 USD, jeśli zamówisz subskrypcję. Podczas gdy jednorazowe zamówienie jest wysyłane natychmiast, subskrypcje są wysyłane raz w miesiącu.

Wewnątrz każdej oznakowanej drewnianej skrzyni znajduje się sześć pełnowymiarowych, nietrwałych produktów spożywczych wytwarzanych przez rzemieślników z całych Stanów Zjednoczonych. Pudełko ma zwykle charakter tematyczny i zawiera ulotkę z opisami rzemieślników. Ich strona internetowa zawiera również przepisy, które zawierają sugestie dotyczące korzystania z niektórych produktów.

Otworzyłem kartonowe opakowanie transportowe i byłem mile zaskoczony, widząc, że zakryta drewniana skrzynia pasuje dokładnie do pudełka, zmniejszając potrzebę dodatkowego pakowania. Musiałem jednak przerzucić całe kartonowe pudło, aby uzyskać skrzynię, ponieważ nie było miejsca, w którym mógłbym ją łatwo wyciągnąć.

Kiedy przerzuciłem skrzynię, niezabezpieczona pokrywa oczywiście odpadła, podobnie jak zawartość skrzyni i ładnie poszarpany papier na dnie. Wszystko wyleciało na całą podłogę i musiałem to wszystko złożyć ponownie – nie tak trudne do zrobienia, ale też niezbyt zabawne. Wszystkie produkty dotarły w dobrym stanie, z folią bąbelkową chroniącą wszystko w szklanych butelkach.

(Źródło zdjęcia: Christine Gallary)

Co było w moim pudełku mędrca

Oto, co było w moim pudełku “Burbon BBQ”:

  1. Halfpops Chipotle Barbeque Flavour (6 oz.)
  2. Chef’s Cut Chipotle Cracked Pepper Steak Jerky (2,5 oz.)
  3. Skillet Original Bacon Jam (7 oz.)
  4. Vermont Smoke and Cure Smoked Pepperoni (7 oz.)
  5. Hot Georgia Soul Sweet & Fiery Sos BBQ (14 uncji)
  6. Bittermilk Bourbon Barrel Aged Old Fashioned (8,5 uncji)

Wszystkie produkty zdecydowanie przypominały to, co zwykle postrzegane jest jako żywność “męska”: bekon, przyprawa, alkohol. Choć były zabawne i smaczne, nie uderzyły we mnie jak rzeczy, w które zaopatrzyłem spiżarnię – były bardziej smakowite lub w pełni przygotowane produkty, których zwykle nie kupuję, jeśli gotuję od zera. Zapytałem mojego męża, co sądzi o selekcji, a on powiedział, że gdy wszystko wygląda interesująco, niekoniecznie jest to jego filiżanka herbaty, ponieważ on też lubi gotować więcej od zera.

W moim pudełku brakowało ulotki ze szczegółowym opisem każdego produktu, skąd pochodzi i jak cała zawartość pudełka jest ze sobą powiązana. Na stronie Mantry’ego znajduje się obszar, który pokazuje zawartość poprzednich skrzynek, z których każde ma przypisane dziwaczne nazwy. Jeśli klikniesz w przeszłe pole, a następnie klikniesz na zdjęcie, zobaczysz dołączoną ulotkę, która pasowała do tego pudełka.

Niestety, podczas gdy moje konkretne pudełko zostało umieszczone na stronie głównej witryny, nie mogłem znaleźć kopii ulotki towarzyszącej w Internecie. Brak znajomości tematu pudełka lub sugestie dotyczące korzystania z jego zawartości wydawały mi się wielką porażką, ponieważ produkty wydawały się przypadkowo połączone. Częściowo, dla których lubię subskrypcje, nie tylko jest to, że rzeczy są dla mnie kuratorami, ale dostaję wgląd w proces kuracji, a także dostaję pomysły na temat korzystania z produktów.

Po wysłaniu e-maila do Mantry o problemie, szybko odpowiedzieli, przeprosili i załączyli kopię ulotki. Naprawdę się cieszę, że o to poprosiłem, ponieważ zawiera piękne oryginalne fotografie produktów, w tym przepisy, w których używa się jednego lub więcej produktów razem. Dało mi to dużo lepsze wyczucie tego, jak rzeczy zostały wybrane i jak z nich korzystać.

Mantry to fajny pomysł, ale wydaje mi się, że zamawiałbym jeden na raz, a nie subskrypcję, ponieważ uważam, że oferta wysyłanych przez niego produktów może być z czasem nieco powtarzalna, jeśli tylko skupia się na “męskim” motywie. Zdecydowanie nie uważam, że musisz być facetem, który lubi cieszyć się Mantry, a to uderza mnie jako zabawny Dzień Ojca, ukończenie szkoły lub jednorazowy prezent.

Znajdź to! Mantry, 75 USD / miesiąc

Apartment Therapy Media dokłada wszelkich starań, aby testować i recenzować produkty w sposób uczciwy i przejrzysty. Poglądy wyrażone w niniejszym przeglądzie są osobistymi opiniami recenzenta i ta konkretna recenzja produktu nie była sponsorowana ani opłacana w żaden sposób przez producenta lub pośrednika działającego w jego imieniu. Jednak producent dał nam produkt do testowania i przeglądu.