Kąt: Wypełnione owocami ciasta i słodycze wykonane z – wyczekujcie – naturalnych słodzików i pradawnych ziaren. To sytuacja “poproś o ciasto i zjedz to”.

Przepisy na teraz: Blackberry & Rose Geranium Cake, Apricot & Pistachio Crumble, Mini Blueberry & Hazelnut Muffins, Cupcakes Strawberry & Barley, Apple Tart Tatin, Purple Berries with Mascarpone

Kto by się cieszył tą książką? Piekarzy chcących eksperymentować z mąkami takimi jak żyto i orkisz, każdy o słodyczy

Szybkie fakty

Kto to napisał: Amber Rose

Kto je opublikował: Kyle Books

Inne zalety: Wstydzę się przyznać, że spędziłem już sporo czasu z tą książką, zanim zdałem sobie sprawę, że wszystkie przepisy są wykonane z naturalnych słodzików i prastarych mąk. Po części dlatego, że wspaniałe zdjęcia wszystkiego tak rozpraszają uwagę. Częściowo, myślę, że to dlatego, że brak przetworzonych składników jest celowo subtelny – dla mnie wydaje się, że nacisk kładziony jest przede wszystkim na robienie smacznie brzmiących wypieków, a następnie oh-by-the-way te są naprawdę całkiem dobre dla ciebie. To działa dla mnie z tą książką kucharską – nie czuję się w ogóle oszukiwana w jedzeniu zdrowszych wypieków (patrzę na ciebie, ciasteczka z czarnej fasoli); zamiast tego czuję się zachęcony i chętny.

Znajdź książkę w lokalnej bibliotece, niezależnej księgarni lub Amazon: Love Bake Nourish by Amber Rose

Apartment Therapy Media dokłada wszelkich starań, aby testować i recenzować produkty w sposób uczciwy i przejrzysty. Poglądy wyrażone w tym przeglądzie są osobistymi opiniami recenzenta, a ta konkretna recenzja produktu nie była sponsorowana ani opłacana w żaden sposób przez producenta lub agenta działającego w jego imieniu. Jednak producent dał nam produkt do testowania i przeglądu.