Gdy lato ustąpi miejsca, znajdź to, co jest sezonowe i lokalne dla Twojej okolicy dzięki The Local Foods Wheel. To pięknie zobrazowane i poręczne narzędzie ma nową edycję z Południowej Kalifornii, a także koła do San Francisco Bay Area, New York Metro Area i Upper Midwest.

Sara Kate pisała kilka lat temu o kółku Metro w Nowym Jorku, ale od czasu wydania nowej wersji SoCal pomyślałem, że będzie to świetny czas na ponowne zapoznanie się z tym przydatnym zasobem. Lokalne Koło Żywności pokazuje żywność, która jest uprawiana, hodowana, złowiona, zebrana i wyprodukowana w inny sposób w regionie, w tym oczywiście z owoców i warzyw, oraz żywności, takiej jak orzechy, jaja, nabiał, mięso, owoce morza i niektóre dziko rosnące artykuły spożywcze. Przedmioty na górnym kole są ogólnie dostępne przez cały rok, podczas gdy te, które wyglądają przez okno, są sezonowe.

Mam jedną wiszącą na mojej lodówce i wraz z rozwojem roku fajnie jest skręcić kierownicą i zobaczyć, co jest teraz w sezonie i czego spodziewać się w nadchodzących miesiącach..

→ Kup: Lokalne koło żywnościowe, 12,95 USD

(Zdjęcia: Emily Han)