Mam obsesję na punkcie barów KIND. Wolałbym mieć baton typu Dark Chocolate and Sea Salt KIND niż jakikolwiek inny batonik w przejściu. Są chrupiące, słone, słodkie, czekoladowe i pikantne, ale nie są zbyt lepkie lub pełne cukru.

Wolałabym je mieć nawet od wielkich pudełek z wyszukanymi czekoladkami, które pojawiają się na świątecznym przyjęciu, takim jak Walentynki i Dzień Matki. Jasne, duże tekturowe serce wygląda ładnie na Instagramie, ale wolałbym mieć ciemną czekoladę, orzechy i sól morską niż trufle wypełnione malinami..

Jedynym problemem jest to, że przyzwyczajenie baru KIND może stać się drogie – szczególnie, jeśli ktoś inny w domu znajdzie twój zapas i zacznie “pomagać” je jeść. Zwykle widzę bary KIND sprzedawane po około 2 USD za sztukę, ale czasami są to prawie 4 USD (jest to szczególnie prawdziwe na lotniskach). Mam oko na wyprzedaże, a najniższa cena, jaką kiedykolwiek widziałem na nich, to 1 dolara za barem. (Jeśli znajdę ich tak nisko, kupuję tyle, ile zdołam unieść).

Dlatego byłem tak zachwycony, kiedy zobaczyłem te ciemno czekoladowe, słonowodne “orzechowe paski z nutami Kirklanda” sprzedawane w Costco..

“Cześć” – powiedziałem. “Z pewnością wyglądasz znajomo.”

Jeśli brzmię jak identyczny brat bliźniaka Johna Stamosa, który właśnie siedział obok mnie w barze na lotnisku, to dlatego, że te orzechowe paski z Kirklandu wyglądają jak moja ulubiona przekąska, ale za ułamek ceny.

To tak jak wtedy, gdy Costco wypuścił podpis Kirklanda “Czekoladowy spread z orzechów laskowych”, który wygląda podobnie jak Nutella, ale koszt sobowtóra Costco kosztował tylko 8 dolarów za 4,4 funta..

Kostki Costco wykonane są z migdałów, orzechów nerkowca i orzechów włoskich z ciemną czekoladą i solą morską. Pudełko 30 szt. Zwykle kosztuje tylko 19,79 USD na Costco.com, a teraz są w sprzedaży za 16,29 USD. To tylko 54 centy za bar. Jest limit dwóch pudeł na osobę, ponieważ najwyraźniej Costco zobaczył, że nadchodzę. Dobrze, że 60-barowy magazyn zachowa mnie w pełni szczęścia z czekoladą przez co najmniej miesiąc.

Czy wypróbowałbyś naśladowców Costco na KIND??