Woda gazowana LaCroix jest obecnie królową balu świata napojów. Są napisane piosenki o tej marce, wieże zbudowane z puszek i torty urodzinowe, które składają hołd lśniącemu napojowi. To nie jest szok, że napój jest tak popularny: jest rozkosznie szampański, gasi pragnienie, a smaki pasują do każdego gustu.

Ale nie można przetrwać tylko na gazowanej wodzie. Jeśli jesteś gotowy na małe rozgałęzienie i odkryjesz szeroki wachlarz napojów dostępnych w sklepie spożywczym, mam właśnie to. Znalazłem najlepszy nowy napój do spróbowania w oparciu o twój ulubiony smak LaCroix. Żadna z nich nie jest zwykłą gazowaną wodą, a żadna nie jest alkoholowa. Gotowy na spotkanie z twoim meczem?

(Źródło zdjęcia: Susanna Hopler)

1. Mango

Jeśli kochasz mango LaCroix, musisz spróbować lemoniada mango z Lemoniada Huberta. Wszyscy wiedzą, że lemoniada to najbardziej orzeźwiające letnie drinki, ale z mango? Nie ma nic lepszego.

(Źródło zdjęcia: Susanna Hopler)

2. Morela

Jeśli kochasz smak moreli od LaCroix, potrzebujesz tego Potwór Citrus C z Odwalla. Napój o smaku smoothie wypełniony jest pomarańczami, jabłkami, brzoskwiniami, męczennikiem i malinami.

(Źródło zdjęcia: Susanna Hopler)

3. Pamplemousse

Jeśli kochasz pamplemousse LaCroix, musisz spróbować grejpfrut brylant z Q. Więc ten napój jest technicznie mikserem, a nie sodą, ale tak naprawdę kocham go sam. Jest bardzo gorzki i cierpki. Poleciłbym również zmieszanie go z soda klubowa, ponieważ może być również trochę zbyt słodka sama.

(Źródło zdjęcia: Susanna Hopler)

4. Męczennik jadalny

Jeśli kochasz marakuja LaCroix, musisz spróbować probiotyki z owoców męczennicy brzoskwiniowej pić z Tropicana. Ten nowy napój jest nie tylko świetny dla zdrowia jelit (ahem, probiotyki), ale jest również smaczny w połączeniu z odrobiną Prosecco na mimozę brunchową.

(Źródło zdjęcia: Susanna Hopler)

5. Cran-Raspberry

Jeśli kochasz cranberry malinkę LaCroix, musisz spróbować przepis na żurawinę z Belvoir. Uwielbiam w zasadzie wszystko od Belvoir, a ten żurawinowy nie jest wyjątkiem. Jeśli szukasz czegoś bardziej uroczystego niż, wiesz, gazowanej wody, to jest napój dla ciebie.

(Źródło zdjęcia: Susanna Hopler)

6. Jagoda

Jeśli podoba Ci się smak jagód LaCroix, musisz spróbować jagoda hibiskusa kefir wodny z KeVita. Ten nowy napój ma wiele wspólnego z tym. Smakuje trochę kwiatowo, ale wciąż jest słodka od jagód. Jest również sfermentowany, więc pakuje się w wiele probiotyków.

(Źródło zdjęcia: Susanna Hopler)

7. Pomarańczowy

Jeśli kochasz pomarańczowy LaCroix, musisz spróbować tej zerowej kaloryczności pomarańczowy pop z Uczciwa herbata. Pomarańczowy smak LaCroix jest dość odważny, więc musisz znaleźć coś równie mocnego, aby pasowało do niego. Ten pomarańczowy pop jest ekologiczny i ma zero kalorii.

(Źródło zdjęcia: Susanna Hopler)

8. Czysty

Jeśli podoba ci się czysty LaCroix, musisz spróbować Indyjska woda tonizująca pić z Gorączka-drzewo. Jeśli jesteś fanem klasycznego, szampańskiego smaku, podnieś go odrobiną hinduskiej wody tonizującej. Ma być mikserem na koktajle, ale myślę, że jest świetny sam w sobie.

(Źródło zdjęcia: Susanna Hopler)

9. Wapno

Jeśli lubisz wapno LaCroix, musisz spróbować lemoniadę z limonek z Joe Tea. Ten napój to pół-limonka i pół lemoniady. To trochę jak Arnold Palmer, ale trochę bardziej kwaśny.

(Źródło zdjęcia: Susanna Hopler)

10. Cytryna

Jeśli podoba ci się cytryna LaCroix, musisz spróbować kombucha imbirowo-cytrynowa z Zdrowie-Ade. Ten orzeźwiający napój ma potężny lemoniak z dodatkiem ziemi z imbiru. A ponieważ to kombucha, możesz oczekiwać, że będzie trochę kwaśny i szampański.

(Źródło zdjęcia: Susanna Hopler)

11. Kokos

Jeśli kochasz kokosa LaCroix, musisz spróbować napój z aloesu kokosowego z Aloe Gloe. Ten napój to organiczna woda z aloesu plus 15-procentowa organiczna woda kokosowa. To niesamowicie orzeźwiające.

(Źródło zdjęcia: Susanna Hopler)

12. Gruszka brzoskwiniowa

Jeśli lubisz smak brzoskwiniowo-gruszkowej od LaCroix, musisz spróbować Panama Peach smak od Bai. Napoje są jak słońce i ciepła plaża, kiedy utkniesz w pracy w piękny dzień.

(Źródło zdjęcia: Susanna Hopler)

13. Mandarynka

Jeśli jesteś zakochany w mandarynce LaCroix, musisz spróbować musujące klementynki pić z IZZE. Ten napój zawiera 70 procent soku plus trochę wody gazowanej.

Masz to – czy znalazłeś nowy napój do kochania? (Nie martw się, LaCroix, nadal jesteś naszym ulubionym.)