(Źródło zdjęcia: Aberdeen’s Kitchen)

Kiedy zbliżamy się do sezonu grillowania, potluku i pikniku, czas odkurzyć wszystkie te sprawdzone receptury, których brakowało przez ostatnie osiem miesięcy. Potrzebujesz hamburgerów, hot-doga, sałatek z makaronem, pizzy z grilla i oczywiście sałatki ziemniaczanej.

Sałatka ziemniaczana, z której dorastałem, była ciężka na ziemniaku i majonezie. To było pyszne, ale może nie najzdrowszy z dostępnych opcji. Jest to również trochę uciążliwe, ponieważ jest tak wiele pysznych sezonowych warzyw, które zazwyczaj nie trafiają do tego lata.

Cóż, Pinterest ma dla ciebie trochę wiadomości. Najbardziej popularna sałatka ziemniaczana na platformie pełna jest przepysznych letnich warzyw i musisz ją wypróbować JAK NAJSZYBCIEJ.

(Źródło zdjęcia: Aberdeen’s Kitchen)

Najbardziej popularną sałatką ziemniaczaną na Pintereście jest ta południowo-zachodnia sałatka ziemniaczana z Aberdeen’s Kitchen. Zostało zapisane ponad 90 000 razy na platformie. Inne popularne przepisy obejmują ten bardziej klasyczny przepis od Foodie Crush i tę wersję cheddar na bekonie od Cooking Classy.

Zobacz na Pinterest: Southwest Roasted Potato Salad z Aberdeen’s Kitchen

Południowo-zachodnia pieczona sałatka ziemniaczana wykorzystuje piekarnik, a ziemniaki gotuje się. Ziemniaki są pieczone z papryką, kukurydzą i całą masą przypraw i ziół. To powinno zająć około 30 minut w piekarniku i 30 minut, aby ostygł. To niewiarygodnie łatwe, a jedyny tłuszcz użyty w tym przepisie pochodzi z oliwy z oliwek używanej do pieczenia.

Zyskaj więcej przepysznych przepisów na sałatkę ziemniaczaną

  • Maślanka Ranch Sałatka ziemniaczana
  • Sałatka ziemniaczana z jogurtem, rukolą i koprem
  • Kalamata z oliwek i Pietruszka Sałatka ziemniaczana
  • Jak zrobić sałatkę ziemniaczaną
  • Mieszana nowa sałatka ziemniaczana z bazylią i szalotkami
  • Cheezy Sałatka ziemniaczana
  • Miso Sałatka ziemniaczana z żółtą fasolą woskową

Jaki jest twój ulubiony przepis na sałatkę ziemniaczaną? Daj nam znać w komentarzach!