(Image credit: moviepilot)

W filmie z 1989 roku Powrót do przyszłości II, Marty McFly odwiedza 21 października 2015 r. I jest świadkiem wszelkiego rodzaju nowych technologii, w tym sznurówek siłowych i latających tablic unosu. Prawdopodobnie największym postępem technologicznym z nich wszystkich jest jednak odżywka do żywności. Minęło już 9 miesięcy do dnia, ale nie ma żadnych oznak ani postępów, które pozwoliłyby na uwodnienie pizzy. Jesteś tak rozczarowany jak ja?

Hydrat żywności działa jak kuchenka mikrofalowa. W filmie Babcia Lorraine wkłada do nawilżacza małą, odwodnioną pizzę Pizza Hut i mówi: “Proszę na poziomie hydratu 4!” a pizza wychodzi normalnej wielkości i gotowa do spożycia. Zajmuje to tylko 12 sekund. To magia jedzenia.

Niestety w tej chwili jedyny sposób na nawodnienie czegokolwiek, aby go właściwie ugotować. Oczywiście pizza nie jest idealnym kandydatem do tego procesu. Taki bummer.

To nie jest Powrót do przyszłości II “s wina za nasze nadzieje; Film miał cały czas dobry pomysł. Masz dziewięć miesięcy na naprawienie tej sytuacji, Black & Decker.