Kąt: Czy masz godzinę? Zrobić trochę sera!

Przepisy na teraz: Haloumi, Ale-Myte skrzypienie, Ulubiona Melty Mozzarella, Brązowe Masło Burrata, Chipotle-Wapno Oaxaca, Sery No-Bake Cheese Tartlets, Grillowane Bułki Oberżyny

Kto by się cieszył tą książką? Entuzjaści sera (czyż nie wszyscy?) Szukają łatwego wprowadzenia do produkcji sera

Szybkie fakty

Kto to napisał: Claudia Lucero

Kto je opublikował: Workman Publishing

Liczba przepisów: 16 różnych serów, z przepisami na ich użycie

Inne zalety: Wiele razy przeglądając tę ​​książkę, zatrzymałem się i powiedziałem: “Nie miałem pojęcia, że ​​ser jest taki łatwy”. Halloumi? Burrata – dość przekonujący 1-godzinny wygląd cheddara? Niesamowite! Każdemu z tych przepisów na sery towarzyszy kilka stron zdjęć ilustrujących nie tylko to, co należy robić, ale także sposób, w jaki ser powinien wyglądać (a czasem rozciągać) na każdym etapie gry. Doceniam również szybki przegląd kluczowych cech każdego sera, od najlepszych sposobów użycia go do tego, jak szybko jest gotowy do jedzenia (ponieważ niektóre są gotowe w mniej ponad godzinę!).

Znajdź książkę w lokalnej bibliotece, niezależnej księgarni lub Amazon: Jednorazowy ser od Claudii Lucero

Apartment Therapy Media dokłada wszelkich starań, aby testować i recenzować produkty w sposób uczciwy i przejrzysty. Poglądy wyrażone w tym przeglądzie są osobistymi opiniami recenzenta, a ta konkretna recenzja produktu nie była sponsorowana ani opłacana w żaden sposób przez producenta lub agenta działającego w jego imieniu. Jednak producent dał nam produkt do testowania i przeglądu.