Na świecie są w zasadzie dwa rodzaje ludzi: ci, którzy organizują swoje potluki w dół do plastikowych kubków i dodatkowego lodu, i ci, którzy wzruszają ramionami i mówią: “Och, przynieście wszystko. Jestem pewien, że wszystko się ułoży!

The Control Freak tworzy wykresy i listy oraz przypisuje każdy aspekt wieczoru do smaków sosów sałatkowych i czasu piekarnika. On / ona jest na szczycie wszystkich szczegółów i kieruje szczelnym statkiem.

Zorganizowany, ale łagodny chce uniknąć potrójnego kęsa z trzema tacami, ale nie jest zainteresowany kontrolowaniem rzeczy wykraczających poza to. On / ona przydzieli gościom podstawową kategorię (przystawka, deser, kubki i lód), a następnie zrelaksuje się.

Och, przynieś cokolwiek! Uważa, że ​​połowa zabawy w potluku polega na tym, że widzą, co ludzie się pojawiają, więc on / ona pozostaje całkowicie bez sił. Obejmuje on opcję trzech tac do kąpieli, ale nie jest to deser i podtrzymuje przekonanie, że cały powód, by rzucić potluckiem, to unikanie zbyt ciężkiej pracy.

Nie hostuję Potlucks Prawdopodobnie ma wiele przyczyn tego i mam nadzieję, że podzielę się kilkoma z nich w komentarzach.

Związane z: Etykieta Potluck: Jakie są twoje reguły?

(Zdjęcie: This Magazine)